KURĀ VIETĀ VAR IZĪRĒT TELTIS SARĪKOJUMIEM?

 

Teltis pasākumiem ir labs veids, kā pasargāties no nejaukiem laikapstākļiem, piemēram, lietu vai vēju. Bet — kur teltis pasākumiem tiek iznomātas? Īstā atbilde uz šo jautājumu ir — Akurats.lv.

Šeit atrodamas teltis pasākumiem ikvienam pasākuma veidam — no pasēdēšanas draugu kompānijā līdz kāzu ceremonijai. Līdz ar to sev piemērotas teltis pasākumiem Akurats.lv spēsi iznomāt praktiski jebkurā gadījumā, neskatoties uz to, cik daudz cilvēkus grasies ielūgt. Vairāk uzzini te– akurats.lv!

 

NOJUMES NOMA SEVĪ IETVER IZDEVĪGUS NOSACĪJUMUS

Jāpiebilst arī, ka nojumes noma Akurats.lv uzņēmumā nozīmē vairākas priekšrocības. Šeit teltis iespējams modificēt vairākos variantos, piemēram, ieklājot grīdas segumu vai norobežojot telpas ar sienām. Turklāt šeit strādā darbinieki ar ievērojamu pieredzi konkrētajā jomā, kuri palīdzēs saprast, kādas nojumes noma Tev noderēs visvairāk. Jāpiemin , ka nojumes noma nav uzņēmuma vienīgais pakalpojuma veids;  iznomāšanai pieejamas tādas lietas kā mēbeles, skatuves, sildītāji, kā arī apgaismojums, tādējādi pasākumam vajadzīgo varēsi iznomāt vienkopus. Patīkami arī, ka Akurats.lv sniedz arī izīrēto lietu piegādi un arī uzstādīšanu, kā arī demontāžu.

 

PASĀKUMU APRĪKOJUMA SERVISS –  PIEDĀVĀJUMĀ ARĪ STĀVGALDU NOMA

Ja Tavam pasākumam vajadzīga ne vien telts, bet arī galdi, vērts zināt — arī stāvgaldu noma iekļauta Akurats.lv pakalpojumu klāstā. Stāvgaldi ir praktiski un izturīgi, kā arī to atturīgais izskats iekļausies būtībā jebkura pasākuma norisē. Stāvgaldu noma lieti noderēs, ja vajadzīgi galdi, uz kuriem ērti nolikt dzērienus un uzkodas. Līdz ar to šie galdi ir piemēroti tādām svinībām, kurās tiks pasniegti dzērieni un uzkodas, bet svētku mielasts nav ieplānots. Šādās situācijās stāvgaldu noma ir tieši tas, kas Tev vajadzīgs!

 

KĀDUS PAKALPOJUMUS TEV SPĒJ PIEDĀVĀT AKURATS.LV?

Akurats.lv nu jau vairāk nekā desmit gadus strādā nojumju un ar tām saistītā aprīkojuma iznomāšanā. Uzņēmums ļauj izīrēt vairākus nojumju variantus — sākot ar deviņu un beidzot ar 1500 kvadrātmetru platību. Turklāt ikvienu no teltīm iespējams individuāli pielāgot, ieklājot tajā grīdu, uzstādot dažādas sienas, ievietojot sildītājus vai gaismas ķermeņus, utt. Par to, cik kvalitatīvi darbojas Akurats.lv, norāda notikumi, kuros izmantoti šī uzņēmuma pakalpojumi — Dziesmusvētki, Baltic Beach Party, Rīgas Svētki, kā arī dažādi gadatirgi, izstādes, pilsētu svētki utt.. Tieši šī iemesla dēl Akurats.lv sniegtās iespējas atzinīgi novērtē tik liels skaits cilvēku.

 

Ja vēlies svinēt svētkus ārpus iekštelpām un Tev nepieciešama telts noma, apmeklē www.akurats.lv!

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *