NEPIECIEŠAMS PROFESIONĀLS SPORTA KLUBS TEIKĀ?

Gadījumā, ja Tu esi apņēmies padarīt labāku savu šī brīža formu, tādā gadījumā noderēs moderns sporta klubs, kāds ir tieši Veselības Fabrika. Veselības Fabrika ir sporta klubs Teikā, kur tiek piedāvātas nodarbības cilvēkiem ar dažādu sportisko sagatavotību, kā arī trenažieru zāle, tiem, kas grib sportot vienatnē vai ar treneri.

TRENAŽIERU ZĀLE UN FUNKCIONĀLAIS TRENIŅŠ – LABA IZVĒLE

Veselības Fabrika ir augsti atzīts sporta klubs Teikā, kurš izveidots bijušajā rūpnīcas VEF kompleksa ēkā gaišās un mūsdienīgās telpās. Sporta klubs ir aprīkots ar moderniem ternažieriem, tāpēc trenažieru zāle apmierinās pat prasīgākos sportotājus. Trenažieru zāle ir piemērota cilvēkiem, kas vēlēsies pakāpeniski trenēt visas muskuļu grupas. Tā kā trenažieru zāle ir plaša, nākot uz sporta klubu Veselības Fabrika, Tu vienmēr varēsi būt pārliecināts, ka Tev tajā atradīsies vieta.

Vairāk lasi- http://www.vfabrika.lv/par-mums/nodarbibas/power/

IZLEM, TIEŠI KURŠ SPORTA KLUBA ABONAMENTS DERĒS TEV

Gadījumā, ja vēlēsies sportot konstanti, tad Tev ir nepieciešams sporta kluba abonaments – Veselības fabika nodrošinās abonamentu nopirkt un arī pagarināt īpaši parocīgi. Tev pieejams ne vien iepazīšanās sporta kluba abonaments 4 apmeklējumu reizēm, bet arī sporta kluba abonaments astoņām, sešpadsmit un 32. Bez tam, ja plāno, ka sporta klubs Teikā tiks jāapmeklē bieži – tieši Tev būs atbilstošs sporta kluba abonaments uz mēnesi. Mēģinot izvēlēties nodarbības, atceries, ka dažām nodarbībām būs nepieciešams speciāls sporta kluba abonaments.

 

VESELĪBAS FABRIKA – SPORTA KLUBS AR LABU LOKĀCIJU

Sporta klubs Teikā būs pietiekami tuvu ikvienam Rīgas labā krasta iedzīvotājam, turklāt sporta klubs Veselības Fabrika būs ērti pieejams, gadījumā, ja no darba brauc pa Brīvības ielu. Gadījumā, ja esi “cīrulis” – sporta klubs Teikā ir vaļā jau agri no rīta. Veselības Fabrika nodrošina, ka apmeklētājiem no rīta ir atvērta ne tik vien mūsdienīgā trenažieru zāle, bet tāpat arī visdažādākās nodarbības grupās.

 

DAŽĀDAS NODARBĪBAS IKVIENA VĒLMĒM

Veselības Fabrika būs pareizā spotošanas vieta, kurā iesākt trenēšanos vai pilnveidot jau esošo fizisko formu. Pieredzējuši treneri garantēs, ka sporta klubs Veselības Fabrika spēs piedāvāt plašu treniņu sortimentu – Veselības Fabrika piedāvās visādas aktivitātes sievietēm, kā arī aktīvus spēka treniņus vīriešiem. Vienmēr pieejams arī funkcionālais treniņš. Ja esi ieintresēts vairāk izpētīt, kādas nodarbības piedāvā sporta klubs – ielūkojies tiešsaistes mājaslapā www.vfabrika.lv!

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *