Amitours London aicina darbā vairāk kā biznesa klases šoferus

Latvijas licencētais uzņēmums 123 Drivers strādājot ar Amitours London nodarbina vairāk nekā 90 autovadītājus no Latvijas – projekts iepriekš Latvijā ieguvis apzīmējumu neticams latviešu laimes scenārijs Londonā. Amitours London ir augstākās klases transporta pārvadājumu kompānija – klientiem Londonā sniedzot augstas klases pakalpojumus.  Londonā Amitours kompānijas zīme ir melnas Mercedes Vito automašīnas, kā arī laipni un kārtīgi, balstoties uz biznesa etiķeti ģērbti, autovadītāji (gan sievietes, gan vīrieši).

Īpaši atzinīgi tiek novērtēts Amitours šoferu atsaucīgums, punktualitāte un prasme braukt jebkādos laika apstākļos, tādēļ arī kompānijas pārvadājumi ir tik populāri. Uzņēmumā strādājošie autovadītāji saglabā mieru arī saspringtās situācijās un neparedzētos braukšanas apstākļos, rūpējoties par to, lai pasažieri droši un vērīgi tikti nogādātu viņiem nepieciešamajā vietā. Tā kā Amitours serviss ir novērtēts tik augstā līmenī un saņem daudz pozitīvu atsauksmju, kompānijā pastāvīgi tiek pieņemti arī jauni darbinieki. 123Drivers ir tas, kas piedāvā iespēju pieteikties darbā pie Amitours arī autovadītājiem no Latvijas.

Ja Tevi aizrauj auto vadīšana, ja Tevi aizrauj lielpilsētas dzīves ritms un iespēja kontaktēties ar dažādu tautību cilvēkiem, ja Tev ir vēlme pilnveidot sevi un kļūt par autovadītāju Londonā – iespējams, tieši Tu esi tas, kuru meklē 123 Drivers. Vairāk par kompānijas politiku un pieredzes stāstiem var iepazīties mājaslapā 123drivers.lv, kur pieejama arī pieteikuma anketa. Tevi sagaida labs darbs Eiropas metropolē, jaunas Mercedes automašīnas, nodrošināta dzīvesvieta, latviešu kolēģi un viņu atbalsts, kā arī pielāgots darba grafiks.

Informācija par 123drivers.lv

Uzņēmums 123 Drivers Ltd ir licencēts  darbiekārtošanas pakalpojumu sniedzējs Lielbritānijā, Francija un Vācijā. Uzņēmums specializējas autovadītāju  atlasē un viņu sagatavošanai darbam  Eiropas valstīs, palīdzot noformēt nepieciešamos dokumentus un veicot profesionālo apmācību. Pašlaik kompānija strādā pie apjomīga projekta Londonā, kuram meklē vairāk kā 500 auto vadītāju.  Aicinām iepazīties ar mūsu  piedāvājumu, ja tas Tevi interesē, būsim priecīgi aicināt Tevi komandā!

Kontaktinformācija

SIA “123 Drivers ltd”

Adrese 13. janvāra iela 33, 3.stāvs, Rīga, Latvija, LV-1050

Tālr.: +371 67297733, Mob. Tālr.: +371 28331377

E-pasts: info@123drivers.lv

Darba laiks: 10:00 – 18:00

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *