Ātro kredītu internetā nosacījumi un svarīgākais

Vēlies atļauties kaut ko sev, bet nav naudas tam? Ātrais kredīts ir īstais risinājums! Lai zinātu, vai varēsi saņemt šāda tipa aizdevumu, iepazīsti noteikumus!

 1. Pievērs uzmanību tam, kāds ir vecuma ierobežojums, jo to nosaka pats kreditors, tomēr lielākajā daļa gadījumu tie ir 18 gadi.
 2. Pilnīgi noteikti un absolūti ir jābūt regulāriem, stabiliem ikmēneša ienākumiem algas, stipendijas vai pat pensijas formā.
 3. Kādā no Latvijas komercbankām jābūt derīgam un aktīvam bankas kontam.

Ņemot vērā visus šos nosacījumus, Tu vari pats noteikt, vai varēsi saņemt šo aizdevumu un vai ir jēga nosūtīt pieteikumu, ja tas tā ir – aizpildi elektronisko anketu un nosūti to izvēlētajam kreditoram!

Kāda ir tālākā procesa gaita, lai saņemtu naudu?

 1. Darbinieki automātiski sāk izskatīt Jūsu pieteikumu, lai pārbaudītu visu tajā esošo informāciju.
 2. Kredītu sniedzēji ņem vērā gan Tavu ikmēneša ienākumu apjomu, gan to regularitāti. Vēl svarīgāka ir informācija par iepriekšējām kredītsaistībām, kas darbojas kā garants, ka spēsiet atmaksāt laikā.
 3. Nebūs vajadzīga ne ķīla, ne galvojums, ne arī kāds cits nodrošinājums, tomēr reizēm kreditors var pieprasīt kādus citus dokumentus, lai būtu pilnībā drošs.
 4. Ja viņi pieņem lēmumu, kurš ir par labu Tev, tad nauda uzreiz nonāk norādītajā bankas kontā, lai būtu Tavā rīcībā!
 5. Atmaksas termiņu un konkrēto summu, kas jāatmaksā, var redzēt rēķinā, kurš tiek nosūtīts reizē ar aizdevumu.

Uzzini par savām privilēģijām un izbaudi tās!

 1. Jaunajiem klientiem nenāksies pārmaksāt, jo kreditori piedāvā bezprocentu kredītu, tāpēc atmaksāt vajadzēs tikai sākotnējo summu.
 2. Pastāvīgie klienti var saņemt lielākas summas, labākas procentu likmes un galu galā – labākus nosacījumus nākamajam kredītam.
 3. Maksas pakalpojums ir arī termiņa pagarināšana, tomēr tā ļauj klientam justies brīvāk un drošāk, izvēloties to pagarināt par 7, 14 vai 30 dienām.
 4. Tev nevajadzēs izmainīt vai atcelt dienas plānus, jo kredītu saņemt var gan svētkos, gan brīvdienās, gan arī pie dažiem kreditoriem līdz pat pusnaktij, tādā veidā mierīgi izplānojot un saorganizējot savu dienu.
 5. Nebūs nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, ne arī cita tipa nodrošinājums, jo šīs summas ir tikai līdz dažiem simtiem eiro, tāpēc tā būtu lieka dokumentu formēšana un lieks laika patēriņš.

Svarīgākais ir laicīgi domāt un nodrošināt to, ka arī nākotnē varēsiet aizņemties un pieteikties ātrajam kredītam, uzturot labas attiecības ar kreditoru un neieslīgstot parādos. Ir būtiski zināt visas nianses un detaļas, kas ietvertas kredīta nosacījumos, lai vienmēr būtu informēts par notiekošo un varētu būt pārliecināts, ka viss norit pareizi. Tu nebūsi iesaistīts ilgās saistībās, bet tajā pašā laikā būsi saņēmis kāroto summu un iztērējis to, lai iepriecinātu sevi vai atbrīvotu no problēmām!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *