BRĪVDABAS CIENĪTĀJIEM — DAŽĀDAS TELTIS

teltisKad esi nolēmis veikt kādu pirkumu lēti un neizejot no mājas, aplūko 1a.lv piedāvājumu — šeit sastapsies ar plašu preču klāstu, izdevīgiem piedāvājumiem un ērtu preču izkārtojumu!

ROTAĻLIETAS IR LABS VEIDS, KĀDĀ IEPRIECINĀT BĒRNUS

Gribi bērnam likt sajusties laimīgam? Šādos brīžos rotaļlietas ir vienas no piemērotākajām precēm. 1a.lv atradīsi vairāk nekā 300 dažādas rotaļlietas, kas sakārtotas dažādās kategorijās, tāpēc labāko variantu atrast spēsi pavisam vienkārši.

VAJADZĪGS PULKSTENIS? IENĀC 1A.LV

Viedais pulkstenis ir savienojams ar mobilo tālruni, tādējādi nodrošinot vairāku funkciju ātrāku izpildi. Savukārt sporta un tūrisma pulkstenis ļaus noteikt veikto attālumu, izmērīt pulsu, kā arī ietver vēl dažādas iespējas sportiskiem cilvēkiem.

SVARI PALĪDZ RŪPĒTIES PAR SAVU ĶERMENI

Svari — prece, kas ļauj detalizēti vērot ķermeņa izmaiņas. Tehnoloģiski attīstītākie svari spēj noteikt ķermeņa masu, kaulu, tauku un muskuļu proporcijas.

FORMAS UZTURĒŠANAI NOPĒRC HANTELES

Veselīgs dzīvesveids, tostarp fiziskas nodarbes kļuvušas par daudzu cilvēku ikdienu. Tikai nelielus ieguldījumus prasīs hanteles — ar tām varēsi nodarbināt dažādas muskuļu grupas. Turklāt hanteles neaizņem lielu platību.

DĀVANU KARTES SPĒS IEPRIECINĀT IKKATRU

Jubileja tuvojas, taču dāvana joprojām nav atrasta? Šādās situācijās labs variants ir dāvanu kartes. 1a.lv klāstā atradīsi vairāku apjomu dāvanu kartes — sākot ar 10 un beidzot ar 200 EUR nominālu.

SPĒLES BĒRNIEM NE TIKAI SPĒJ IEPRIECINĀT, BET ARĪ  ATTĪSTA PRĀTU

Esi nolēmis sagādāt prieku bērniem? Ielūkojies kategorijā «spēles bērniem». Te atrodamās spēles bērniem ies pie sirds gan pašiem spēlētājiem, gan arī pircējiem, jo tās ne vien izklaidē, bet arī sniedz zināšanas.

INDUKCIJAS PLĪTIS — PATĪKAMS UN MŪSDIENĪGS RISINĀJUMS

Esi nolēmis veikt uzlabojumus virtuvē? Tādā gadījumā lietderīgi noskaidrot, ko spēj sniegt indukcijas plītis. To virsmas ir elementāri kopt, kā arī — indukcijas plītis to darbības laikā nesakarst, tādā veidā izslēdzot risku apdedzināties.

VEĻAS ŽĀVĒTĀJS VEĻAS KOPŠANU PADARA VIEGLĀKU

Veļas žāvētājs ir lieliska izvēle, ja gribi ievērojami samazināt apģērba žāvēšanas procesa ilgumu. Ņemot vērā plašo piedāvājumu, atbilstošs veļas žāvētājs atrodams jebkuram.

Nav nozīmes, meklē teltis tev vienam vai veselai draugu kompānijai; telts nepieciešama pāris izbraucieniem gada laikā vai pastāvīgai nakšņošanai skarbos apstākļos — dažādu veidu teltis spēsi atrast 1a.lv.

Izvēlies savu telti- http://www.1a.lv/turisma_atputas_preces/teltis

IZKLAIDI PIEDĀVĀ BATUTI

Batuti nodrošina jautrus brīžus, turklāt to regulāra izmantošana uzlabo veselību, uzlabojot līdzsvara izjūtu, kāju muskulatūru utt. Turklāt batuti patīk kā jauniem, tā veciem.

GALDA SPĒLES UZLABO PRĀTA SPĒJAS

Galda spēles ir lielisks laika kavēklis. Bērniem piemērots ir Riču-račs vai Cirks, savukārt vecākām paaudzēm — ar domāšanu un analizēšanu saistītas spēles; stratēģijas galda spēles. Galda spēles ir labs veids, kā apvienot dažādas paaudzes.

JA GAIDĀMS ĢIMENES PIEAUGUMS, BĒRNU RATI IR NEIZBĒGAMS PIRKUMS

Bērnu rati var tikt iedalīti pēc vairākiem parametriem. Jāpievērš uzmanība riteņu lielumam un mehānismam; komplektācijai; salikšanas pozīcijām. Vairāku modeļu bērnu rati  — 1a.lv.

DAŽĀDU MODEĻU LG TELEVIZORI PIEEJAMI 1A.LV

LG televizori pašlaik kļuvuši vieni no vadošajiem. Augsta kvalitāte, konkurētspējīga cena, modeļi jebkura gaumei — pazīmes, ar kurām tiek raksturoti LG televizori. Tādējādi LG televizori ieguvuši pozitīvu slavu.

LEGO — ZĪMOLS, KAM VAR UZTICĒTIES

Lego rotaļlietas ir zināmas praktiski it visur. Lego tiek piedāvāti neskaitāmās variācijās, tādā veidā nodrošinot — piemērotu konstruktoru atradīsi ikvienam bērnam!

INTERNETA VEIKALI SNIEDZ IESPĒJU IEPIRKTIES ĀTRI

Interneta veikali piedāvā dažādas priekšrocības — izdevīgas cenas, piegādāšana utt. Ja nepatīk pārmaksāt, interneta veikali Tev patiks.

TELEVIZORI PILDA VAIRĀKAS FUNKCIJAS

Agrāk televizori bija ierīce, ar kuras palīdzību vērot televīziju; šobrīd tas mainījies. Televizori ļauj tos izmantot kā monitorus, izklaides centrus utt.

VENTILATORI NODROŠINA VAJADZĪGO TEMPERATŪRU

Ja gribi mainīt dzīvojamo telpu temperatūru, jāaplūko  ventilatori. Ventilatori gaisu var gan atdzesēt, gan sasildīt.

kur Tevis meklētais pieejams vislētāk? Ienāc 1a.lv un atrodi sev vajadzīgo lielā klāstā un lēti!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *