ČETRZVAIGŽŅU VIESNĪCA NETĀLU NO RĪGAS

Pilnvērtīga atpūta ir daļa no mūsu dzīves. Ja meklē lielisku atpūtas vietu tepat Latvijā, par lielisku iespēju var kļūt Baltvilla – viesnīca ar plašām atpūtas iespējām.

Baltvilla ir vietaatpūtai vienatnē, kopā ar draugiem vai ģimeni. Šī četrzvaigžņu viesnīca nodrošina augsta līmeņa apkalpošanu katram klientam. Tiek nodrošināta laba atpūta mūsdienīgi iekārtotos numuriņos, restorāns, SPA centrs un sporta centrs. Kompleksā atrodas arī veselības centrs Baltezers.

VESELĪBAS CENTRS BALTEZERS – PLAŠS PAKALPOJUMU KLĀSTS IKVIENAM

Viesnīcā Baltvilla pieejamais SPA centrs piedāvā vairākus pakalpojumus – apmeklētāju labsajūtai pieejami vairāk kā 20 īpaši rituāli sievietēm, vīriešiem un pāriem. SPA centrs nodrošina arī piedāvājumus ar nakšņošanu. Tā ir iespēja izbaudīt relaksējošas procedūras un pēc tam nakšņot viesnīcā Baltvilla. Visas procedūras, ko īsteno SPA centrs, ir profesionālas, tajās izmanto kvalitatīvu kosmētiku.

Vairāk uzzini- https://www.baltvilla.lv/viesnica/spa/

Turpat pieejams arī veselības centrs Baltezers. Šis profesionālais rehabilitācijas centrs dos iespēju atpūsties, atgūt spēkus un sakārtot ķermeni, lai pilnvērtīgi turpinātu savu dzīvi. Veselības centrs Baltezers ir noslēdzis līgumu ar Nacionālo veselības dienestu par valsts apmaksātu ārstniecības pakalpojumu sniegšanu, līgums ir arī ar vadošajām apdrošināšanas kompānijām. Veselības centrs Baltezers rūpējas par ikvienu klientu, piedāvājot pieredzējušu speciālistu atbalstu.

UZLABO FIZISKO FORMU BALTVILLA SPORTA CENTRĀ!

Tiem, kuri grib uzlabot savu fizisko formu, patiks būs sporta centrs. Tas piedāvā dažādus trenažierus, hanteles un svaru stieņus, turklāt darbībā pielietotā sistēma ļauj piemērot slodzi katram cilvēkam individuāli. Sporta centrs nodrošina arī velotrenažierus un tredmili, kas ir noderīgi palīgi cīņā ar lieko svaru. Tiem, kuriem labāk patīk grupu nodarbības, sporta centrs sagatavojis īpašu piedāvājumu – iespēju piedalīties jogas, pilates, aerobikas, topošo māmiņu vai citās nodarbībās no plašā piedāvājuma klāsta, un iegūt lielisku pašsajūtu un labu fizisko formu.

RESTORĀNS IKDIENAS UN SVĒTKU SVINĒŠANAI

Baltvilla teritorijā arī labs restorāns, kas piemērots gan ikdienas maltītēm, gan arī īpašam mielstam svētku reizēs. Restorāns Baltvilla nodrošina lielisku atmosfēru, rūpīgi piemeklētu mūziku un šefpavāra gatavotu maltīti no svaigiem produktiem. Restorāns ir ar lielisku skatu uz Baltezeru – restorāns ir ar terasi, un tā ir laba iespēja baudīt neaizmirstamu atmosfēru. Restorāns piedāvā izsmalcinātu maltīti no Vidusjūras reģiona, jo restorāna šefpavārs ir dzimis un audzis Sicīlijā. Neatkarīgi no iemesla – vakariņas divatā, atpūta ar bērniem vai biznesa pusdienas – restorāns Baltvilla nodrošinās lielisku maltīti ikvienai gaumei!

Atpūties un relaksējies viens pats vai jaukā kompānijā. SPA centrs, sporta centrs, restorāns , kā arī daudzas citas labas iespējas gaida Tevi atpūtas kompleksā Baltvilla!

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *