Digitālā televīzijā ikvienās mājās

digitālā televīzijaKurš gan mūsdienās nevēlas baudīt kvalitatīvu izklaidi TV ekrānos? Savā ziņā, televīzijas kvalitāte atkarīga no tās pieslēguma veida. Viena no pieprasītākajām – digitālā televīzija, sniedz daudz dažādu priekšrocību, kas ļaus skatīties televīziju ar augstu skaņas un attēla izšķirtspēju. Un ne tikai, digitālās televīzijas pārraide nodrošina skatītājiem pieeju visiem pašmāju un ļoti daudziem ārzemju kanāliem, ko var skatīties ikvienā mājā, kur vien pieslēgta šī televīzija.

Digitālā TV nodrošina virkni papildiespēju

Digitālās televīzijas priekšrocības:

  • Iespēja skatīties plašu TV kanālu klāstu – gan visus Latvijas, gan labākos ārzemju, tajā skaitā arī HD kanālus;
  • Plašs funkciju klāsts – iespēja apstādināt pārraidi, izvēlēties skaņas un subtitru valodu, izmantot elektronisko programmu gidu u.c.
  • Ideāla attēla un skaņas kvalitāte – tā kā digitālo televīziju pārraida ciparu formātā, iespējams skatīties pārraides bez raustīšanās, fona trokšņiem u.tml.

Digitālā televīzija piedāvā plašu TV kanālu skaitu, tajā starpā arī HD kanālus, kas ir īpaši augstas kvalitātes kanāli. Tā ir iespēja baudīt labākos filmas, zinātniskos, sporta, mūzikas un citus kanālus ar ideāli dzidru attēla kvalitāti un perfektu skaņu.

Digitālo televīziju piedāvā vairāki Latvijas televīzijas operatori

Digitālā TV sniedz iespēju ikvienam skatīties savas iemīļotās pārraides pat uz vairākiem televizoriem vienlaicīgi. Tas nozīmē, ka ģimenei vairs nav jāstrīdas par atbilstošas programmas izvēli, jo katrs var skatīties ko vēlas. Šāda tipa pakalpojumu piedāvā, piem., televīzijas operators IZZI.

Ja ir vēlme vienlaicīgi skatīties digitālo televīziju ar vairākiem televizoriem, tad atliek vien izveidot vairākus digitālās TV pieslēgumus un aprīkot katru televizoru ar dekoderi. Tādējādi iespējams abonēt atšķirīgas programma bērniem – bērnistabā un, piem., priekš sevis citus kanālus, ko skatīties viesistabā.

Digitālo televīziju visā Latvijā var skatīties, izmantojot Lattelecom televīzijas pakalpojumus. Turklāt, pie viņiem digitālā TV sniedz iespējas lietot virkni papildiespēju, pie., TV arhīvu, pauzi, grāmatzīmi, video nomu un vēl vairāk. Arī pie citiem televīzijas pakalpojumu sniedzējiem pieejama digitālā televīzija, piem., pie jau minētā IZZI. Tomēr jārēķinās ar to, ka IZZI šo televīzijas pakalpojumu nepiedāvā visā Latvijā, bet gan galvenokārt Rīgā un citās lielākajās pilsētās. 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *