Digitālā televīzija internetā – Lattelecom.tv

digitālā televīzijaMūsdienās ļoti liela nozīme ir mobilitātei, jo mēdzam atrasties pastāvīgā kustībā. Tieši šī iemesla dēļ televīzija TV ekrānos ir pieņemams variants vakaros, atnākot no darba, kad var noskatīties jaunāko ziņu pārraidi vai kādu interesantu filmu. Tomēr, lai kvalitatīvu televīziju varētu skatīties arī darba pārtraukumā, kafejnīcā vai pat atrodoties ceļā, Lattlecom sniedz unikālu iespēju skatīties digitālo televīziju datoru un mobilo ierīču lietotājiem tikai sākot no Ls 2.85 mēnesī. 

Skaties TV tiešraides un jaunākās filmas internetā

Digitālā televīzija no Lattelecom piedāvā vairākus pakalpojumus, kas ietver gan Latvijas un populārāko ārzemju kanālu tiešraides, gan video nomu ar vairāk nekā 500 filmām. Šis piedāvājums pieejams visā Latvijas teritorijā un ir atkarīgs vien no skatītājam pieejamā interneta ātruma, kam jābūt vismaz 1 Mbit/s.

Lattelecom.tv pakalpojumi:

  • Digitālā televīzija – 22 TV kanālu tiešraides datorā, 19 TV kanālu tiešraides tālruņos un planšetdatoros, arhīvs 5 TV kanāliem no Ls 2.85 mēnesī;
  • Video noma – vairāk nekā 500 filmas, katru nedēļu jaunumi, iespējams skatīties arī tālrunī vai planšetdatorā, sākot no Ls 3.85 mēnesī.
  • Komplekts (televīzija + video noma) – 22 TV kanālu tiešraides, arhīvs 5 TV kanāliem, 500 filmas videonomā no Ls 5.85 mēnesī.

Izvēlies un pieslēdz pakalpojumu uz sev nepieciešamo laiku

Digitālās televīzijas ikmēneša maksājuma summa ir atkarīga no pakalpojuma lietošanas izvēlētā termiņa. Abonēšana par Ls 2.85 ir visizdevīgākais variants, jo šī summa jau katru mēnesi tiks atskaitīta no maksājumu kartes, tādējādi pašam nevajadzēs uztraukties un tērēt laiku pakalpojuma atjaunošanai atkal un atkal.

Pastāv iespēja izvēlēties arī konkrētu abonēšanas termiņu, proti, uz 30, 60 vai 90 dienām un šis ir vienreizējs maksājums. Pēc pakalpojuma lietošanas termiņa beigām tas būs jāatjauno atkal. 30 dienu piekļuve maksā Ls 4.85, tikmēr 90 dienu piekļuve maksā Ls 8.55 (jeb Ls 2.85 mēnesī).Redzams, ka izvēloties konkrētu termiņu vislabāk pieslēgt pakalpojumu uz ilgāku laiku.

Digitālā televīzija internetā no Lattelecom viennozīmīgi ir ideāls variants tiem, kas ikdienā bieži lieto datoru. Tikmēr te, kas vēl nekad nav skatījušies Lattelecom interneta televīziju var izmēģināt TV tiešraides 3 dienas bez maksas, piesakoties izmēģinājuma periodam Lattelecom.tv mājaslapā. 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *