Virzemes televīzija ir ideāls risinājums dārza vasarnīcām, lauku mājām, kā arī ja dzīvo piepilsētā. Virszemes televīzijai ir daudz labāka attēla kvalitāte (izšķirtspēja) salīdzinājumā ar parasto analogo televīziju. Kā arī Tu pats varēsi izvēlēties kādā valodā gribi skatīties savas iemīļotākās pārraides. Ja mājās ir mazi bērni, tad varēsi bloķēt atsevišķus kanālus. Kā arī Tev būs pieejama TV programma televizorā, tādējādi nebūs jāpērk to papildus avīzēs vai žurnālos. Līdz ar to varēsi ietaupīt uz TV programmas rēķina.

 

Interaktīvā televīzija ir jaunākās paaudzes interneta televīzija. Sigāls tiek raidīts caur platjoslas internetu. Tātad, lai skatītos interaktīvo televīziju, tev ir vajadzīgs tikai interneta pieslēgums, nekādi papildu vadi vai satalītšķīvji uz jumta, tas ir tik viekārši. Interaktīvā televīzija nemaz nav tik dārga, kā tu domā! Lattelecom piedāvā interaktīvo televīzju ar pamata paku (ietilpst 36 kanāli) tikai par 6.10 Ls mēnesī. Papildu tam, varēsi pieslēgt kādu citu no piedāvātajām tematiskajām pakām, izvēlē tik tiešām ir plaša -  un tas tikai par 1.92 Ls mēnesī.

 

Kabeļtelevīzija bija viens no pirmajiem tv pieslēguma veidiem, kā varējām skatīties televīziju. Kabeļtelevīzija bija populāra daudzīvokļu namos, jo tika ievilkts viens kabelis, kas tika sadalīts pa dzīvokļiem. Kabeļtelevīzijai ir sliktāka skaņas un attēla kavlitāte, tomēr bija pieejami samērā daudz tv kanālu. Šobrīd kabeļtelevīziju nomaina citi tv pieslēguma veidi - virszemes un interaktīvā televīzija. Salīdzinot ar interaktīvo un virszemes televīzijām, kabeļtelevīzijai ir savi mīnusi, bet ir arī plus. Plus - nav vajadzīgs dekoderis, pietiek tikai ar ievilkto kabeli mājā vai dzīvoklī.