Divas pultis, divi televizori, viena abonēšanas maksa

interaktīvā televīzijaTelevīzija ik dienas paver lielākas iespējas saviem klientiem. Telekomunikāciju nodrošinātāji pārsteidz ar arvien jaunām akcijām un izdevīgiem piedāvājumiem. Protams, daudziem ir zināma situācija, kad ģimenes locekļu starpā nesaskan intereses par to, ko katrs vēlas skatīties. Ar Lattelecom televīziju tā vairs nebūs problēma, jo šī ir kompānija, kas piedāvā ne vien iemīļotās pārraides, bet arī tās vērot neticami ērtā un izdevīgā veidā. Jūs varēsiet sarīkot koncertu mājās un dziedāt karaoke, iznomāt filmas un skatīties tās uz vairākiem televizoriem. Ja katrā istabā būs savs televizors, tad Jūs izvairīsieties no liekiem ķīviņiem un nesaskaņām ģimenes locekļu starpā.

Interaktīvā televīzija - 3 mēnešus bez maksas

Lielisks piedāvājums no Lattelecom. Tagad televīzijas skatītājiem ir iespēja pieslēgties diviem televizoriem par vienu abonēšanas maksu. Kā to izdarīt?  

Ļoti vienkārši. Lai pieslēgtu interaktīvi televīziju papildu televizoriem ir nepieciešams ierīkot vēl vienu TV dekoderi. Tas nozīmē, ka katram televizoram ir jābūt savam dekoderim. Gadījumā, ja vēlēsies pieslēgt TV 3 vai 4 televizoriem, tad būs nepieciešams arī komutators. Ja Jums mājās jau ir Lattelecom interaktīvā televīzija, tad televīziju papildu televizoram variēsiet pieslēgt pats sev vēlamā laikā. Tas būs pavisam ātri un vienkārši. Turklāt tagad Jums ir iespēja abonēt interaktīvo TV un visas tematiskās pakas par vienu abonēšanas maksu mēnesī. Atcerieties, ka piesakot pakalpojumu internetā Jūs saņemsiet piecu latu atlaidi pirmā rēķina apmaksai.

Lattelecom garantē lielisku atpūtu pie TV ekrāniem. Divas pultis, divi televizori un tikai viena abonēšanas maksa. Nekādu lieku izmaksu, vien vairāk prieka un brīvības sajūtas. Jā, tas ir iespējams ar Lattelecom televīziju. Tā ir televīzija, kura ļauj redzēt vairāk, kā 100 dažādus kanālus pašā labākajā kvalitātē. Lattelecom piedāvājumā ir dažādas tematiskās pakas, starp kurām varēsi atrast to, kas vairāk atbilst tieši Tavām interesēm. Vienalga vai tas ir sports, filmas, mūzika vai izklaide. Ja noslēgsi līgumu par visu tematisko paku abonēšanu uz 12 mēnešiem, tad varēsi skatīties visas tematiskās pakas uz pusi lētāk. Ar akcijām un izdevīgiem piedāvājumiem varēsi iepazīties Lattelecom mājas lapā.

Iepriecini sevi un savus mīļos, pieslēdz otru televizoru un skaties savas mīļākās filmas un pārraides.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *