Eurosport televīzijas programma

EuroSportEurosport ir viens no populārākajiem sporta kanāliem ne tikai Latvijā, bet visā Eiropā. Šis kanāls skatītājiem piedāvā tiešraides no dažādiem sporta pasākumiem, sporta apskatus un ziņu raidījumus. Eurosport programmā tiek iekļautas ne tikai Eiropas sporta aktualitātes, bet sporta pārraides no visas pasaules. Eurosport īpaši iecienījuši ir snūkera, tenisa, futbola, kā arī citu sporta veidu fani.

Eurosport programma ir veidota, lai aktīvi sekotu snūkera Eiropas tūres mačiem. No šiem mačiem programmā tiek iekļautas ne tikai tiešraides, bet arī regulāri atkārtojumi, lai skatītājiem nenāktos palaist garām interesējošos mačus.

Eurosport programmā regulāri tiek iekļautas arī ar automašīnu sporta veidiem saistītas sacensības, piemēram, GTA Motorsports sacensības un Fia World Touring Car čempionāts. Eurosport programmā ir iekļauts arī raidījums Motorsports Weekend Magazine, kurā īsi, bet interesanti tiek stāstīts par jaunumiem motosportā.

Eurosport skatītāji vienmēr ir informēti par futzāla jaunumiem, jo Eurosport programmā tiek iekļautas Futzāla pasaules kausa spēles.

Slēpošanas faniem tiek piedāvātas gan kalnu slēpošanas, gan distanču slēpošanas sacensības no dažādiem pasākumiem, savukārt cīņas sporta veidu piekritējiem patiks Cīņas kluba pasaules Grand Prix mači un dažādi boksa turnīri. Reslinga cienītājiem tiek piedāvāti gan ziņu raidījumi, kas sniedz aktuālākos jaunumus, gan raidījums Vintage Collection, kas iepazīstinās ar reslinga vēsturi un leģendām.

Tiem, kuriem patīk lielākā daļa sporta veidu, aktīviem sporta līdzjutējiem, kam nav laika personīgi sekot līdzi visām sacensībām un spēlēm, Eurosport programmā tiek piedāvāts ziņu raidījums Watts, kurā tiek sniegta informācija par sporta jaunumiem no visas pasaules, kā arī rādīti labākie un uzjautrinošākie kadri no visa veida sporta sacensībām un spēlēm.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *