GLĀBĒJZVANS – ĀTRIE KREDĪTI

lejupielādeLīdzīgi kā pēc karstām vasarām seko aukstas ziemas, tāpat jebkuram cilvēkam var uzrasties kāda nebalta diena, kad nepieciešami papildus finanšu līdzekļi jeb naudas aizdevumi. Ātrie kredīti ir ļoti ērti īstermiņa aizdevumi, kas iegūstami vien pāris datorpeles spiedienu attālumā. Bankas aizdevums parasti ir sarežģītāk pieejams nekā aizdevumi, kas tiek izsniegti maksimums uz 1 kalendāro mēnesi. Īsāk sakot, ātrais kredīts noder situācijās, kad fiziski nav laika doties uz banku vai kad aizdevums nav pieejams darba dienu vakaros un brīvdienās banku īsā darba laika dēļ.

KĀPĒC “ONDO”?

Ērtāk un izdevīgāk nemēdz būt – “Ondo” ātrie kredīti dod iespēju klientiem risināt situācijas, kad steidzami nepieciešams naudas aizdevums internetā. Uzņēmuma “Ondo” komandu veido profesionāli speciālisti, kuru darba rezultāts jau šobrīd ir palīdzējis tūkstošiem cilvēku. Kāpēc tieši “Ondo” aizdevums?:

  • regulāri uzlabojumi “Ondo” datorsistēmā – ātrais kredīts jau šobrīd ir ļoti viegli iegūstams, tomēr “Ondo” IT speciālisti atjauno sistēmu, lai aizdevumi būtu vēl aizsniedzamāki;
  • klientu vēlmju pētījumi – ātrie kredīti tiek izmantoti atšķirīgām vajadzībām, tāpēc “Ondo” balstās uz klientu atsauksmēm un ierosinājumiem lai pakalpojumu klāstā tiktu ieviesti pēc iespējas izdevīgāki aizdevumi ar draudzīgiem nosacījumiem;
  • nepārpotami pieteikumu izvērtēšanas kritēriji, lai ātrais kredīts tiktu piešķirts – aizdevums pieejams cilvēkiem, kuri ir Latvijas Republikas pilsoņi, vecumā no 20 līdz 75 gadiem, bez parādsaistībām citās finanšu institūcijās. Aizdevumi tiek izsniegti naudas daudzumā no 5 EUR līdz 425 EUR ar atmaksas termiu līdz 30 dienām;
  • ērta reģistrēšanās – ātrie kredīti tiek reģistrēti ar ievadīto personas kodu, mobilā tālruņa numuru, e-pastu, un aizdevums tiek ieskaitīts norādītajā bankas kontā.

PAKALPOJUMA PRIEKŠROCĪBAS UN DROŠĪBA

Uzņēmums “Ondo” ir LNKA (Latvijas nebanku kredītdevēju asociācija) biedrs, līdz ar to aizdevumi (šajā gadījumā ātrie kredīti), ir oficiāli un kotējās kā “Labās prakses” standarta aizdevumi. Protams, uzņēmumam ir speciālā atļauja (licence) Nr. NK-2015-006 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā. Tātad, uzņēmums strādā ar godīgiem nosacījumiem un ikviens aizdevums tiek izsniegts atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai. Lai aizdevums klientam būtu izdevīgs un ērti iegūstams steigas brīžos, “Ondo” garantē operatīvu servisu, apstrādājot pieteikumus, kā arī regulāras akcijas un zemas kredītu procentu likmes, profesionālu apkalpošanas personālu, iespēju pieteikties kredītam jebkurā diennakts laikā, kā arī iespēju pārcelt atmaksas termiņu.

SAZINĀŠANĀS IESPĒJAS

Aizdevumi un papildus informācija meklējama interneta vietnē www.ondo.lv un ātrais kredīts ir noformējams, zvanot uz bezmaksas tālruni 80909999 vai rakstot uz info@ondo.lv. “Ondo” juridiskā adrese: Lielirbes iela 17a – 10, LV-1046, Rīga. Ātrais kredīts tagad pieejams arī visās Narvesen tirdzniecības vietās!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *