Interneta pieslēguma veids – bezvadu Internets

Bezvadu internetsBezvadu internets jau pats pasaka priekšā, ka tas ir interneta pieslēguma veids bez vadiem. Citiem vārdiem sakot, ikviens, kur vien ir bezvadu interneta pārklājuma zona, var pieslēgties internetam pa tiešo. Aizvien vairāk cilvēkiem ir portatīvie datori, līdz ar to arī bezvadu internets ieņem svarīgu lomu mūsdienu dzīvē. Kā arī mobilo telefonu lietotājiem bezvadu (mobilais) internets ir svarīgs un nozīmīgs. Esot jebkurā vietā – parkā, lauku mājās vai pat pludmalē, var pieslēgties pie bezvadu interneta. Ar šī pieslēguma veidu tu neesi spiests visu laiku sēdēt mājās, kad dators ir pieslēgts ar vadu pie interneta. Tev ir brīvas rokas, ej, kur gribi un vienmēr esi on-line.

Bezvadu internets skaitās – mobilais internets. Mūsdienās gandrīz visiem telefoniem ir pieejams mobilais internets (GPRS, 3G, 4G, EDGE), kad jaunākās ziņas, notikumus vai citas aktivitātes vari caurlūkot caur mobilo telefonu. Vienīgais mīnus mobilajam internetam ir, ka tas ir samērā dārgs prieks. Parasti, lietojot mobilo internetu, pakalpojuma sniedzēji nosaka, konstantu maksu par noteiktu MB (megabaitu) daudzumu. Ja esi pārtērējis atļauto daudzumu, tad parasti nākas piemaksāt par katru pārtērēto MB. Šobrīd populārākie mobilo sakaru tīkli ir 3G un 4G. Nesen LMT sāka piedāvāt 4G mobilo sakaru tīklu, kurš pagaidām ir ātrākais mobilā interneta pieslēgums. Tuvākājā laikā 4G sola palaist arī uzņēmums BITE.

Ikviens mājas arī var pieslēgt bezvadu internetu. Proti, lai tev mājas būtu bezvadu internets, tev jāievelk kabelis, kurš tiek pieslēgts pie modema, no kura savukārt tiek pieslēgts bezvadu rūteris. Kad visas tehniksās lietas ir izdarītas, sēdi gultā ar savu portatīvo datoru un sērfo internētā. Arī stacionārajam datoram ir iespējams pieslēgt bezvadu internetu, līdz ar to istabā nebūs neviena vada. Tas ir izdarāms arī samērā viegli, tev tikai atliek iegādāties wireless adapteri. Bezvadu internets mājas ir lielisks risinājums, ja mājas ir vairāki interneta lietotāji, tad katrs var sērfot internetā neatkarīgi viens no otra. Sēdi savā piemājas dārziņā, baudi vasaras karsto sauli un seko līdzi jaunumiem internetā, un tas viss pateicoties bezvadu internetam.
Bezvadu internets tev ļaus būt brīvam un lietot internetu, kur vien vēlies.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *