IT VISS JŪSU NOTIKUMAM, T.SK. ARĪ GAISMAS GALDU NOMA

Organizējot dažādus pasākumus bieži ir nepieciešama nojumes īre, telšu noma, kā arī apmeklētāju ērtībām būs nepieciešami gāzes sildītāji terasēm. Pasākumu aprīkojuma izīrētājs uzņēmums Akurats.lv spēs izlīdzēt šādos brīžos, jo uzņēmuma eksperti zinās, kas tieši būs noderīgs pasākumam, piemēram, bāra letes noma vai gaismas galdu noma.

 

GAISMAS GALDU NOMA STILĪGĀM BALLĪTĒM

Viens no jaunumiem uzņēmuma piedāvājumā ir pat gaismas galdu noma jebkādiem pasākumiem ārā un iekštelpās. Gaismas galdu noma būs noderīga tiem cilvēkiem, kuri vēlas savu sarīkojumu atsvaidzināt ar gaišiem akcentiem. Īpaši parocīgi ir tas, ka gaismas galdu noma nodrošina piegādes, uzstrādīšanas un demontāžas procesu, ko paveiks Akurats.lv profesionāļi..

 

NOJUMES ĪRE – SVARĪGS IKVIENA PASĀKUMA ORGANIZĒŠANAS ELEMENTS

Ja tiek organizēts pasākums ārā, Jums visdrīzāk noderēs telšu noma vai nojumes īre. Elegantas un noderīgas nojumes īre pasargās Jūs no negaidītām laika pārmaiņām un lietus. Pat tad, ja pasākums paredzēts dienā ar īpaši labiem laika apstākļiem, telšu noma derēs arī tam, lai pasargātu sarīkojuma viesus un ēdienu arī no pārāk karstas saules. Tieši uzņēmuma AKurats.lv telšu noma un nojumes īre būs ērta un viegla, jo nojumi Jums atvedīs un uzcels Akurats.lv speciālisti.

 

AKURATS.LV PIEDĀVĀ ARĪ BĀRA LETES NOMA

Ballēs, kur plānots cilvēkiem servēt kādus dzērienus, ieteicama ir piemērotas bāra letes noma. Akurats.lv piedāvātās bāra letes un to noma ļaus izvēlēties Jūsu organizētajam pasākumam atbilstošu bāra letes noformējumu. Ja gribat, lai Jūsu stūrītis būtu iekārtots pilnīgi, bāra letes noma var tikt pasūtīta komplektā arī ar tai pieskaņotiem augstajiem krēsliem.

 

VISLABĀKIE GĀZES SILDĪTĀJI TERASĒM ATRODAMI PIE AKURATS.LV

Lai noskaņa pasākumā būtu izdevusies, ir nozīmīgi, lai tā viesiem vienmēr būtu silti – to spēs garantēt gāzes sildītāji terasēm. Akurats.lv piedāvātie gāzes sildītāji terasēm ir ne tik vien racionāli, bet arī lieliski iederēsies vispārējā sarīkojuma atmosfērā.Akurats.lv piedāvājumā būs ne vien bāra letes, teltis un gāzes sildītāji terasēm – ar visu lielo sortimentu var iepazīties tiešsaistes mājaslapā www.akurats.lv!

 

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *