Izmēģini Lattelecom interneta TV bez maksas

interneta televīzijaLattelecom piedāvātā interneta televīzija kļūst aizvien populārāka to cilvēku starpā, kam ikdienas darbs lielākoties saistās ar datoru. Interneta TV lietotājiem ir iespēja izmantot tādus pakalpojumus kā TV tiešraides, TV arhīvu un video nomu. Ja vēl nekad neesi izmantojis šo pakalpojumu, bet labprāt to novērtētu dzīvē, tad Tev ir iespēja to izdarīt, jo Lattelecom piedāvā bezmaksas interneta TV izmēģinājuma 3 dienām!

Kas var izmantot interneta TV

Interneta televīzija pieejama fiziskām personām un jebkurš jaunais klients var izmantot savu iespēju 3 dienas bezmaksas skatīties TV tiešraidi un TV arhīvu piesakoties lattelecom.tv mājaslapā. Reģistrētajiem klientiem atliek vien autorizēties MANS Lattelecom ar savu lietotājvārdu un paroli un skatīties interneta TV vai pieteikt jaunu abonementu. Personas, kas vēl nav reģistrējušās, var to izdarīt jebkurā laikā.

Bezmaksas TV kanāli

Izmēģinājuma periodā skatītājam ir neierobežota piekļuve visu piedāvāto kanālu tiešraidēm un iespēja  izmantot populārāko kanālu TV arhīvu piecām dienām. Skatītājam atliek izvēlēties TV kanālu, datumu un vēlamo pārraidi no pārredzamas un ērtas TV programmas. Skatoties interneta TV no datora, iespējama piekļuve 30 TV kanāliem, toties no mobilajām ierīcēm piekļuve ir TV 16 kanāliem.

Ikviens var atrast sev piemērotāko kanālu no visu piedāvāto TV kanālu klāsta. Izvēlēties vari starp ziņu, sporta, filmu, dažādu pārraižu, bērnu un citiem kanāliem. To klāstā ietilpst pašmāju kanāli LNT, LTV1, LTV7, Izklaides kanāls 2 un ārzemju kanāli NTV Mir, Ren Baltija, Nickelodeon, Eurosport, KHL, Discovery Channel, National Geographic, MTV Europe, BBC World, CNN International, Jim Jam  u.c.

Interneta televīzija bez papildus aprīkojuma un izmaksām

Vēl viena patiesi vērtīga priekšrocība ir tā, ka skatīties interneta TV vari bez jebkādām papildus ierīcēm vai instalēšanas programmām, tātad nav jātērē papildus naudas līdzekļi. Galvenais, lai Tev ir dators vai mobilā ierīce un interneta ātrums ir virs 1Mbps (sīkāk ar noteiktajām prasībām vari iepazīties Lattelecom mājaslapā)

Pakalpojums Tev būs pieejama 24 stundas diennaktī divās kvalitātēs – augstā (HQ) un zemā (LQ). Pēc izmēģinājuma perioda atliek vien pieteikt interneta televīziju uz 30, 60 vai 90 dienām un izbaudīt visas piedāvātās izklaides iespējas!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *