Izveido savu TV kanālu paku Lattelecom interneta televīzijā

lattelecom logoCilvēkiem patīk brīvība un plašas izvēles iespējas. Tas attiecas arī uz televīzijas kanālu un pārraižu izvēli. Svarīgi, lai televīzijas pakalpojumu sniedzēji nodrošinātu ar iespēju pašam izvēlēties to, ko skatīties.

Protams, daudzi būs dzirdējuši, ka lielākais telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs Latvijā- Lattelecom piedāvā dažādas tematiskās pakas, no kurām katrs var sakombinēt individuālās prasībām atbilstošu televīzijas kanālu paku. Tātad, ja Jūs interesē izklaide, sports, filmas vai mūzika, tad atliek vien piemeklēt atbilstošākās TV kanālu pakas variantu. Tātad televīzija vairs nebūs tā, kas diktēs savus noteikumus. Tieši otrādi – cilvēks būs tas, kurš izvēlēsies savu televīziju, savu kanālu vai pārraidi.

Lattelecom klienti saka atzinīgus vārdus par iespēju pašiem veidot savu kanālu paku klāstu Lattelecom interneta televīzijā. Ko tas nozīmē? Tagad Lattelecom interneta televīzijas abonenti var paši izvēlēties kanālus, ko vairāk kārojas redzēt. Ja Tevi interesē filmas, zinātne vai sports, tad meklē tieši to paku, kurā ir šāds piedāvājums.

Patlaban Lattelecom interneta TV apraidē var redzēt 22 kanālu tiešraides, tāpat 19 kanālu tiešraides būs redzamas uz savām mobilajām ierīcēm – viedtālruņos un planšetdatoros. Turklāt 5 kanāliem būs pieejams arī pārraižu arhīvs. Skaties savas mīļākās pārraides, kad atrodi tam brīvāku laiku. Tas viss būs pieejams par izdevīgu summu, sākot no 2,85 LS mēnesī. Nedaudz dārgāks būs komplekts, kurā papildus interneta televīzijai būs iekļauti arī videonomas pakalpojumi. Tas nozīmē, ka sākot no 8,85 latiem mēnesī, Jūs varēsiet ne tikai skatīties televīziju, bet arī izvēlēties kādu no vairāk nekā 500 lieliskām, pasaulslavenām filmām. Lattelecom piedāvā iespēju interneta televīziju trīs dienas vērot bez maksas – izmēģinājuma versijā. Ieskaties Lattelecom mājas lapā, ievadi savu e-pastu un skaties savas mīļākās pārraides bez maksas.

Kopā ar Lattelecom interneta televīziju lielisks vakars un labi pavadīts laiks ir garantēts. Par garlaicību mājās vairs nebūs jāsūdzas. Pavadi savu brīvo laiku skatoties aizraujošu filmu vai raidījumu, tver pozitīvas emocijas. Un atceries, ka gada tumšākajā un aukstākajā laikā Lattelecom televīzija būs Tavs sabiedrotais.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *