Izvēlēties dāvanu nekad nav bijis tik viegli!

dāvanaIzlaidumi, autovadītāja apliecības iegūšana, iestāšanās jaunā darbavietā vai vienkārši vārda diena. Īsāk sakot, tik daudz dienu, kad padarīt kādu no draugiem vai ģimenes locekļiem vēl laimīgāku ar kādu brīnišķīgu apsveikumu.

Ko iesākt, kad visas Jūsu idejas ir izsmeltas? Atbilde nav tālu jāmeklē – dāvanu kartes. It īpaši, jo dāvanu kartes mūsdienās ir iespējams iegādāties ne tikai, ierodoties klātienē, bet arī internetā. Padarot ideju atrašanu vēl atvieglotāku, ir pieejama konkrēta interneta adrese, kur tās apkopotas. Jūsu sapratnei par to, cik dažādas dāvanu kartes pastāv, zemāk ir aprakstīti trīs interesanti eksemplāri – dekupāžas kursi, Escape Room, kā arī tetovēšana. Lasiet tālāk un varbūt drīz arī Jūsu draugu muguru rotās interesants tetovējums! Uzzini vairāk šeit!

INOVATĪVA IZKLAIDE VIENOTAI KOMANDAI

                Iztēlojieties filmas “Zāģis” fragmentus! Atcerieties tās drūmās telpas, no kurām iespējams izkļūt tikai pašiem atjautīgākajiem? Escape Room Latvijā ir aizraujošs pakalpojums, kas piedāvā iejusties šādā un citās atdarinātās vidēs. Escape Room vienlaikus var uzņemt 4 cilvēku grupu, kurai būs jāmeklē norādes un jāpilda uzdevumi, lai izkļūtu no slepenās istabas. Ja Jūsu draugi mīl jautri pavadīt laiku, Escape Room būs ideāla dāvana viņiem!

NEMIRSTĪGAIS MODES KLIEDZIENS

                Ko tas nozīmē – radīt mākslu uz ādas? Tetovēšana ir precīzs darbs, kā rezultāts ir tetovējums. Vārdi “tetovēšana” un “tetovējums” lielai daļai cilvēku asociējas ar nekvalitatīviem tintes zīmējumiem uz vectēva rokas, kas palicis tur kopš kara gaitām. Un tomēr tetovēšana mūsdienās ir sasniegusi augstu līmeni, jo ir pieejami mākslinieki, kuru zīmēts tetovējums izskatīsies teju 1:1 kā attēls gleznā. Vienīgā atšķirība – tetovējums tiek veidots uz cilveka ādas, un tetovēšana notiek, ļoti spicai adatai ievadot tinti ādas slānī. Iespējams, tetovēšana var būt izvērsties par pārbaudījumu vien adatas dēļ. Salīdzinājumam var minēt kādreiz tik ļoti populārās “košļenes”, kur katrā iepakojumā bija mākslīgais tetovējums. Tad tetovējums tikai bija jāsamitrina un gatavs! Diemžēl īsta tetovēšana nav tik vienkārša. Un tomēr cilvēki bieži atzīst, ka tetovēšana kā process var pat aizraut. Un kāpēc ne, ja katrs tetovējums ir izdevies skaists un priecē Jūsu acis katru dienu? Ja arī Jums jau ir savs tetovējums, tad Jūs, visticamāk, piekritīsiet iepriekš rakstītajam, un tagad zināsiet, ka Jums ir lieliska iespēja parādīt arī gaviļniekam, ko nozīmē īsta tetovēšana uz savas ādas.

TRAUKU APGLEZNOŠANAS KURSI IESĀCĒJIEM

                Tetovēšana nav tas, ko meklējat? Nekas, jo pastāv arī citi, pilnīgi pretēji dāvanu varianti. Viens no tiem – dekupāžas kursi. Kas ir dekupāžas kursi? Tās ir apmācības, kuru laikā profesionāla māksliniece izglītos interesentus, kā pielietot krāsas un vairāku materiālu detaļas, lai gaumīgi un interesanti izrotātu priekšmetus, piemēram traukus, kas darināti no stikla, koka vai keramikas. Dekupāžas kursi tiek organizēti Rīgā un parasti notiek 3 stundas.

IK DIENU IZDEVĪGI PIEDĀVĀJUMI UN ATRAKTĪVAS IDEJAS!

                Dāvanu kartes ir uzņēmuma DāvanuServiss.lv specialitāte. Gan tetovējums, gan Escape Room pārbaudījumi, gan dekupāžas kursi ir tikai maza daļa no visiem oriģinālajiem apsveikumu veidiem Dodieties uz www.davanuserviss.lv un izvēlieties kādu no vairāk nekā 1000 dāvanu idejām!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *