Izvēlies praktiskus interjera elementus

Rūpējoties par nozīmīgākajiem viesiem, primāri domājam par drošību un tikai pēc tam – par atpūtu. 21.gadsimtā banketu krēsli, piepūšamais dīvāns un bāra krēsli tiek gatavoti no augstvērtīgiem materiāliem un tie ir atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem.

Piemēram, droša izmēra bāra lete pasargās no trauku nokrišanas. Jāatcerās, ka bārā ir pieejami neskaitāmi darba rīki, tādēļ apaļie galdi ir laba alternatīva ierastajam kafejnīcas interjera risinājumam.

Modernie, apaļie galdi un soli veicinās augstāku drošības standartu ievērošanu gan bērniem, gan pieaugušajiem kafejnīcā

Ikvienā kafejnīcā noderēs ergonomiskie un ērtie apaļie galdi, jo tie te ir ne tikai ergonomiski, bet arī palīdzēs daudz ērtāk prezentēt īpaši gardu ēdienu. Praktiskie apaļie galdi padara tos par teicamu palīgu bārā, jo padara vieglāku prezentēšanas procesu. Modernai tehnikai ir nepieciešams tikai dažas reizes pieskarties un Jūs varat iegūt nepieciešamo temperatūru gan uz virsmas, gan cepeškrāsnī. Apaļie galdi – lielisks rīks katrā kafejnīcā, jo:

 • neaizņem daudz vietas;
 • ir droši vadāmas un tīrāmas;
 • Palīdz padarīt Jūsu interjeru vēl estētiskāku.
 • ikreiz iekārtot telpas praktiskā un estētiski baudāmā veidā;
 • viegli un bez piepūles sakārtot telpas pēc pasākumiem.

Papildiniet kafejnīcu ar praktisku un estētisku elementu., jo:

 • to uzkopšana aizņem maz laika;
 • tie ir ergonomiski un lēti ekspluatācijā;
 • tie ir droši un izturīgi.}

Izturīgie banketu krēsli un izturīgais piepūšamais dīvāns ļaus veltīt vairāk laika atpūtai un sarunām

Komforts ir svarīga gan pieaugušajiem, gan bērniem. Bārmeņi aicina par to rūpēties jau no kafejnīcas atvēršanas brīža. To ievērot ir elementāri, rūpējoties, ka piepūšamais dīvāns ir gan drošs, gan ērts, bet banketu krēsli – aprīkoti ar mīkstinātām malām. Piepūšamais dīvāns ir jāizvēlas tāds, ko raksturo neslīdoša apakšdaļa, bet banketu krēsli – ar augstuma maiņas iespēju, jo sekmēs ērtāku klienta labsajūtu. Banketu krēsli un piepūšamais dīvāns jāiegādājas tādi, kas atbilst augstākajiem drošības standartiem, ir ērti lietošanā un neaizņem daudz vietas.

Pavadiet mērķtiecīgi atpūtu ar saviem visiem, izmantojot iespējas, ko sniedz bāra lete un bāra krēsli

Labs sabiedrotais bāra attīstības veicināšanā ir bāra krēsli un bāra lete. bāra lete – ne tikai papildinājums elementam
bāra krēsli”, bet arī rīks, kas veicina kafejnīcas:

 • loģisku un sistēmiski plānotu interjeru
 • telpas padara ar lielisku iekārtojumu
 • telpas plašuma sajūtas palielināšanu.

Bāra lete tāpat kā bāra krēsli ieteicams izvēlēties atbilstoši kafejnīcasstilam. Hipsterīgā kafejnīcā piemērota būs neliela bāra lete ar lieliemuzraktiem, bet klasiskā bārā – ar mazākiemuzrakstiem vai bez tiem. Bāra lete ir patīkama atpūtas alternatīva, atrodoties kafejnīcā, tāpēc, ja tiek iegādāta bāra lete, ap to noteikti, ka pulcēsies cilvēki.

Dariet ikdienu kafejncīā ērtāku ar precēm no piedāvājuma! Te katram kafejnīcas veidam plašā klāstā ir pieejamas dažādas preces, piemēram, bāra krēsli, ērtie apaļie galdi, banketu krēsli, bāra lete un piepūšamais dīvāns! Apmeklējiet piegādātāju mājaslapā un izvēlieties jau tagad!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *