JA MEKLĒTA TIEK BĀRA LETE, SAZINIES AR «AKURĀTS»

images (7)Ja uzskati, ka pasākuma videi jāatškiras, kā labs variants minami apaļie galdi. Tiem ir izturīga uzbūve, kā arī  tie iederēsies būtībā ikvienā pasākumā, jo to izskats ir gana atturīgs. Uzņēmuma «Akurāts» piedāvājumā atrodas apaļie galdi, tāpēc, kad vēlies šos galdus izmantot arī savā pasākumā, apmeklē mājaslapu www.akurats.lv! Uzņēmuma pārstāvji nepieciešamo skaitu ar galdiem ne tikai atvedīs un aizvedīs, bet arī uzstādīs sarīkojuma atrašanās vietā.

LAI LIKTU PASĀKUMA VIESIEM JUSTIES ĒRTI, JĀNOMĀ BANKETU KRĒSLI

Tavā uzdevumu sarakstā ir konferences, kāzu vai kādu citu svētku organizēšana? Šādā gadījumā kā viena no pamatlietām ir banketu krēsli. Šis krēslu veids sevī iemieso izturību un ērtumu, kā arī pievilcību. Ērtumu nodrošina mīkstais polsterējums. Banketu krēsli ir 45 cm plati, un tos var lietot āra apstākļos teltī. «Akurāts» iznomā ne vien attiecīgos krēslus, bet arī galdus un cita veida aprīkojumu dažādiem pasākumiem.

BĀRA LETE, KURU VAR LIETOT JEBKUR

Bāra lete sastāv no vairākām daļām, tāpēc iespējamas dažādas tās konfigurācijas un līdz ar to arī pielietojuma veidi. Bāra lete tās gaumīgā izskata dēļ var tikt izmantota gan prezentācijās, gan svinīgos pasākumos. To var lietot iekštelpās un ārā (zem telts), kā arī, izmantojot elektrotīklu, letes frontālā daļa ir izgaismojama, dodot īpašu efektu tumšos apstākļos.

VIENKĀRŠI UZSTĀDĀMI UN STILĪGI — TĀDI IR BĀRA KRĒSLI

Bāra krēsli, kā iespējams saprast pēc to nosaukuma, ir piemēroti izmantošanai bārā. Uzbursim ainu — tiek organizēts pasākums, taču norises vietā nav pietiekami liels krēslu skaits. Šādā situācijā piemērotākais risinājums ir krēslu noma. «Akurāts» bāra krēsli ir komfortabli un moderni, turklāt tos var salikt, tādēļ norises vietu iespējams ērti atbrīvot. To noma palīdz izvairīties no liekiem tēriņiem, jo krēslus nevajadzēs iegādāties, turklāt Tev ne par ko nebūs jālauza galva — visu vajadzīgo izdarīs uzņēmuma strādnieki.

PIEPŪŠAMAIS DĪVĀNS — ALTERNATĪVA SVĒTKU VIDEI

«Akurāts» klāstā atrodams tāds priekšmets kā piepūšamais dīvāns dažādos modeļos. Pieejams vienvietīgs, divvietīgs vai trīsvietīgs piepūšamais dīvāns vairākās krāsās: baltā, pelēkā un koši oranžā. To dizains piesaistīs ļaužu uzmanību, savukārt,lai nodrošinātu saskaņotību, piedāvāti tiek baltas un oranžas krāsas galdiņi. To galvenā funkcija ir uzkodu un dzērienu pudeļu novietošana. Šis dīvānu veids ir lieliska alternatīva ierastajiem dīvāniem, jo to kopšana un pārnēsāšana ir vienkāršāka.

Kā redzams, «Akurāts» izīrē gan teltis, gan citas lietas; izīrēti tiek apaļie galdi, banketu krēsli, bāra lete un bāra krēsli un pat piepūšamais dīvāns. Kad gribi, lai Tavā pasākumā viss būtu augstā kvalitātē, nāc uz www.akurats.lv un vienojies par vajadzīgo priekšmetu īri nekavējoties!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *