Kāpēc nav ieteicams kabeļtīkla internets.

Kabeļtīkla internets ir aizvien pieprasīts daudzīvokļu namos. Šim interneta pieslēguma veidam ir savi plusi, gan mīnusi. Sīkāk par kabeļinternetu vari lasīt šajā rakstā. Interneta piedāvātais ātrums, atkarībā no provaidera, var svārstīties no 20-100 Mbit/s, kā arī abonēšanas maksa ir zema. No pirmā acu uzmetiena, liekas, ka ātrums ir pietiekams un neko vairāk nevajag. Bet tad sākas lielie brīnumi.

Pats lielākais mīnus šim interneta pieslēguma veidam ir tas, kad daudzi daudzīvokļu namu iedzīvotāji ir atbraukuši mājas, visi naski sēžas pie interneta. Līdz ar to, interneta ātrums sarūk acīm redzami, jo interneta ātrums sadalās pa visiem pieslēgtajiem dzīvokļiem. Var pat izrādīties, ka beigās paliec vispār bez interneta – ir zudis savienojums, tīkla pārslodzes dēļ.

Beigās sanāk, ka tu maksā par neko – jo nav solītā interneta ātruma. Ja tev ir svarīgs ātrs, stabils un drošs internets, tad vēlams būtu izvēlēties kādu citu interneta pieslēgumu, piemēram, optisko vai DSL interneta pieslēgumu. Kabeļtīkla internetam bieži vien ir problēmas, ka signāls ir vājš vai vispār nenonāk līdz pieslēgumam dzīvoklī. Šobrīd, kad ir pieejami arī citi interneta pieslēguma veidi, kabeļtīkla internets nebūtu prātīgs risinājums, ja tev ir svarīgs interneta ātrums, laiks un sava nauda.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *