Kredīti online – kādās situācijās tos izmantot?

Nedaudz pietrūkst līdz algai vai radušies neparedzēti izdevumi? Varbūt par risinājumu var kļūt kredīti online.

Viens no faktoriem, kāpēc aizņemšanās tiešsaistē ir tik populāra – kredīti online tiek izsniegti bez ķīlas, galvojuma un citām birokrātiskām darbībām. Reizēm varētu likties, ka šāds kredīta aizdevums var novērst teju visas nebūšanas . Tomēr kredīti online, tāpat kā jebkurš cits kredīta aizdevums, ir atbildīgs lēmums, kas rūpīgi jāpārdomā.

Uz aizdevumu mēdz pretendēt personas ar dažādu pieredzi, tāpēc nereti izskan jautājums, kur un vai vispār saņemams kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Tā kā online kredīti tiek doti ar vienkāršākiem noteikumiem, kur būtiskākā garantija ir kredītņēmēja maksātspēja un kredītvēsture, firmu, kuru sortimenā ir kredīts ar sliktu kredītvēsturi, nav.
Vēl viens faktors, kas nosaka – ātrais aizdevums tiks piešķirts vai nē, ir kredītņēmēja vecums. Visbiežāk ātrais aizdevums tiek izsniegts no 20 gadiem, taču ir arī kompānijas, pie kuriem kredīta aizdevums ir no 18 gadiem vai no 19 gadiem.

Vairāk uzzini- https://www.viasms.lv/lv/blogs/atrais-kredits-no-19-gadiem

Kādēļ pārsvarā pieejams Kredīts no 20 gadiem
Prakse veikt kreditēšanu no 20 gadiem ir saistīta ar aizdevēju vienošanos par atbildīgu darbību. Ņemot vērā, ka kredītņēmējiem no 20 gadiem biežāk ir augstāka maksātspēja, jo daļa no tiem jau ir uzsākuši darba gaitas, kredītus no 20 gadiem izsniegt ir drošāk, kā no 18 gadiem vai 19 gadiem.

Kas piemērotāks – ilgtermiņa vai īstermiņa kredīts?

Kredīti online pieejami uz dažādu laiku. Piemēram, ja vajadzīgā naudas summa ir salīdzinoši neliela, noderīgs būs īstermiņa kredīts. Īstermiņa kredīts parasti jāatdod pēc 30 dienām, pieejamā summa ir līdz dažiem simtiem eiro. Jāņem arī vērā – jaunajiem klientiem maksimālā summa parasti ir mazāka, kā tad, ja īstermiņa kredīts tiek noformēts atkārtoti. Savukārt lielāku plānu īstenošanai piemērots ātrais aizdevums uz garāku termiņu. Šāda tipa ātrais aizdevums pieejams līdz dažiem tūkstošiem eiro un jāatmaksā saskaņā ar maksājumu grafiku. Lai izvērtētu, kurš ātrais aizdevums ir piemērotākais, apzinies savas vajadzības un izvērtē iespējas. Te var palīdzēt aizdevēju interneta vietnēs esošais kredīta kalkulators, kas atspoguļos plānoto regulārā maksājuma apmēru.

Kā aizņemties atbildīgi

Mūsdienu straujajā ritmā īstermiņa kredīts vai ātrais aizdevums uz garāku laiku var kļūt par atbilstošu atbildi. Protams, tikai ar noteikumu, ja pirms tam iepazīsies ar visiem līguma nosacījumiem un izvērtēsi savu maksātspēju. Termiņā neatdots parāds var radīt problēmas nākotnē, piemēram, sabojāt kredītvēsturi. Un, kā zināms, kredīts ar sliktu kredītvēsturi nav pieejams.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *