Lai arī kādu pasākumu vēlaties rīkot — Akurats.lv sniegs visu, kas nepieciešams

images (13)Akurats.lv tika izveidots 2005. gadā, un pašlaik kļuvis par vadošo telšu un to aprīkojuma iznomātāju Latvijā. 2007. gadā pakalpojumi sāka tikt piedāvāti pārējām Baltijas valstīm. Uzņēmumā tiek nodarbināti profesionāli cilvēki, tādējādi tehniskais process norisinās profesionāli.

Telts noma jebkāda veida pasākumiem

Šī uzņēmuma sniegtā telts noma tiek aktīvi izmantota gan Latvijā, gan arī Lietuvā un Igaunijā. Telts noma nozīmē iespēju iegūt tieši jums vajadzīgā lieluma un aprīkojuma telti, un tās uzstādīšanu veiks profesionāļi. Ieteicams gan, ka telts noma tiek pieteikta vismaz divus mēnešus pirms ieplānotā pasākuma.

Pieejama arī krēslu noma

Rīkojot sarīkojumu, kur cilvēkiem kaut uz īsu brīdi, bet būs jāapsēžas, jums lieti noderēs krēslu noma. krēslu noma sevī ietver 4 veidu krēslus: vienkārši saliekamie krēsli derēs praktiski jebkurā situācijā, banketu krēsli dāvās ērtāku sajūtu, bāra krēsli piestāvēs bāru interjeram; piedāvāti tiek arī klubkrēsli. Arī uzstādīšana un novākšana tiek nodrošināta no uzņēmuma puses, ja tiek veikta krēslu noma.

Apsildīšanu nodrošinās gāzes sildītāji

Dažkārt brīvdabas sarīkojumi nelutina ar siltu gaisa temperatūru, un tādos gadījumos jāapsver telšu sildīšana — šādu iespēju nodrošina gāzes sildītāji. Taču jāapzinās, ka gāzes sildītāji nedrīkst tikt izmantoti iekštelpās, un ir jāņem vērā visi Akurats.lv mājas lapā atrodamie drošības pasākumi. Gāzes sildītāji uzstādāmi vien ar profesionāļu palīdzību, taču pašu balonu apmaiņu pēcāk varēs veikt arī paši pasākuma organizatori.

Plānoti priekšnesumi? Palīdzēs saliekamā skatuve

Mūsdienās liela daļa pasākumu ietver vajadzību pēc skatuves. Šādos brīžos lieti noder saliekamā skatuve.

Ņemot vērā, ka saliekamā skatuve tiek izgatavota ar vairāku moduļu palīdzību, tās formu iespējams veidot ļoti dažādās kombinācijās, piemēram, C, T, U, L un citās formās. Saliekamā skatuve, lai būtu vizuāli pievilcīga, pa perimetru tā tiek apvilkta ar melnu audumu, tādējādi nosedzot metāla konstrukcijas. Savukārt kāpnes, kuras var pielikt skatuvei, atvieglos nokļūšanu uz tās.

Nomai pieejami arī bāra krēsli

Ēdināšanas iestādēs piemēroti būs bāra krēsli. Ja nupat esat sācis darboties šajā jomā, taču vajadzīgā inventāra vēl nav, vērts zināt, ka bāra krēsli plašā klāstā pieejami Akurats.lv. Bāra krēsli ir lielisks variants pasākumos, kuros nepieciešami krēsli viesu sasēdināšanai.

Teltis — ļoti dažādas, bet kvalitatīvas

Teltis šis uzņēmums piedāvā dažādos veidos. Dažādiem pasākumiem tiek piedāvātas dažādas teltis, tāpēc ar to parametriem varat iepazīties uzņēmuma mājas lapā, bet vērts zināt, ka teltis dažādos veidos ir uzlabojamas— nomājot gāzes sildītājus, tās iespējams apsildīt, var tikt ieklāta grīda utt.

Uzzini vairāk- http://akurats.lv/aprikojums/bara-kresli/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *