Lattelecom interneta priekšrocības

Uzņēmums Lattelecom ir viens no vadošajiem uzņēmumiem telekomunikāciju jomā Latvijā. Lattelecom ir liela pieredze, kas palīdzējusi veidot un attīstīt šo jomu un tirgu kopumā. Pateicoties Lattelecom varam būt lepni, ka pasaules līmēni internets Latvijā ir viens no labākajiem  un ātrākajiem.
Kādas tad ir Lattelecom priekšrocības salīdzinājumā ar citiem uzņēmumiem? Protams, viens no galvenajiem faktoriem ir plašais piedāvājumu klāsts, kā arī cenas, kas ir pieejamas visiem. Ne vienmēr labs nozīmē dārgs. Lattelecom ir spējīgs nodrošināt teicamu pakalpojumu kvalitāti par saprātīgu cenu.
Lattelecom piedāvā tādus pakalpojumus kā: interneta pieslēgums, televīzija, telefonsakari. Sīkāku  informāciju par katru no pakalpojuma veidiem un iespējām, vari lasīt zemāk.
Tātad, interneta piedāvājums. Piedāvājumā ir gan optiskā, DSL un bezvadu interneta pieslēguma veidi. Optiskā interneta pieslēgšana ir sākot no 9.98 Ls mēnesī ar ātrumu līdz 20 Mbit/s, DSL vari pieslēgt sākot no 6.95 Ls ar ātrumu no 2 Mbit/s un bezvadu internetu vari pieslēgt sākot no 4.09 Ls mēnesī. Salīdznot ar Baltcom, kas piedāvā pieslēgt internetu ar ātrumu līdz 20 Mbit/s, nāksies maksāt 7.60 mēnesī. Salīdznot Izzi un Lattelecom piedāvājumus par optiskā interneta pieslēgumu ar ātrumu līdz 100 Mbit/s, slēdzot internetu pie Izzi, nāksies mēnesī maksāt 18.65 Ls, bet savukārt pie Lattelecom – 14.98 Ls mēnesī.

Lattelecom priekšrocības interneta ziņā ir, ka interneta piedāvājumu klāsts ir pats lielākais, salīdznot ar konkurentiem. Kā arī tarifu plāni kopumā ir lētāki. Līdz ar to, ja tu gribi pieslēgt ātru, kvalitatīvu un stabilu internetu, tad viennozīmīgi, tavai izvēlei ir jābūt Lattelecom.

Optiskais internets ir ātrākais internets Latvijā, līdz ar to, skatoties  ilgtermiņā – Lattelecom piedāvājums neapšaubāmi ir labākais.
Papildu internetam, Lattelecom piedāvā arī telefonsakarus, pieslēdzot jebkuru Lattelekom piedāvājumu, Lattelecom tīklā varēsi runāt pilnīgi par brīvu bez ne kādiem ierobežojumiem. Bet, ja vēlies pieslēgt tikai tālruni, tad pats lētākais piedāvājums ir 1.52 Ls mēnesī.
Runājot par televīziju, vari izvēlēties kāda veida televīziju tu gribi vai nu interaktīvo, vai virszemes. Lattelecom ir vienīgie, kas piedāvā virzemes televīzijas paku ar četriem kanāliem bez maksas! Tas ir ideāls risinājums tiem, kam pietiek tikai ar Latvijas kanāliem. Bet, ja vēlies kādus kānālus papildu, tad vislētākais piedāvājums ir sākot no 3.53 Ls mēnesī. Šajā cenā ir iekļauti 20 kanāli. Salīdzinājumā, Izzi piedāvā līdzīgu piedāvājumu un tā cena ir sākot ar 6.05 Ls mēnesī.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *