Lattelecom interneta televīzijas pakalpojumi

interneta televīzijaLattelecom ir populārākais telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs Latvijā un ikvienam valsts iedzīvotājam piedāvā unikālu iespēju skatīties kvalitatīvu televīziju savos datoros un mobilajās ierīcēs. Proti, Lattelecom piedāvājumā ietilpst tāds pakalpojums kā interneta televīzija, kas ļauj skatīties populārākos TV kanālu tiešraides savā datorā vai, piem., viedtālrunī. Papildus interneta TV piedāvā arī filmu nomu un TV arhīvu, turklāt tas viss sākot no Ls 2.85 mēnesī.

Baudi kvalitatīvu izklaidi ar Lattelecom interneta televīziju

Lattelecom interneta TV piedāvā:

  • TV tiešraidi – skaties populārākos Latvijas un ārzemju informatīvos, izklaides, ziņu, mūzikas filmu un bērnu kanālus jebkur, kur vien pieejams internets.
  • Videonomu – izvēlies starp vairāk nekā 500 filmām sev interesējošās un skaties turpat internetā. Bez tam, katru nedēļu filmu klāsts tiek papildināts ar jaunām dažādu žanru filmām.
  • TV arhīvu – skaties piecu populārāko TV kanālu pēdējo 5 dienu pārraides tieši tad, kad vēlies. Šis pakalpojums pieejams bez maksas ikvienam interneta televīzijas skatītājam.

Lattelecom piedāvā 22 TV kanālu tiešraidi datoros un 19 TV kanālu tiešraides tālruņos un planšetdatoros. Tāpat internetā var noskatīties iepriekš rādītās pārraides tādiem kanāliem kā LTV1, LTV7, LNT, Kanāls 2 un TV5, izmantojot pakalpojumu „TV arhīvs”. Tikmēr video noma iegūst aizvien lielāku atsaucību, jo ikvienam ir piekļuve romantiskajām, asa sižeta, komēdiju, fantastikas un citu žanru filmām, tikai sākot no Ls 3.85 mēnesī!

Skaties interneta TV jebkur, kur pieejams internets

Pozitīvākais, ko sniedz šis pakalpojums – iespēja skatīties TV tiešraides un filmas internetā, turklāt filmas nav jāsaglabā datorā – vienkārši izvēlies filmu un skaties! Tāpat, filmu klāsts tiek papildināts un pieejamas ne tikai jau par klasiku kļuvušās mākslas filmas, bet arī vēl tikai nesen uz lielajiem ekrāniem demonstrētās filmas, kas apskatāmas sadaļā Premium filmas.

Tiem, kam Lattelecom interneta televīzija šķiet pievilcīga, bet pirms šī pakalpojuma lietošanas gribas uzzināt ko vairāk, ir iespēja izmēģināt Lattelecom interneta TV 3 dienas bez maksas! Pēc izmēģinājuma perioda tad arī var izlemt vai vēlies turpināt skatīties televīziju internetā. Izmēģinājuma periodam vari pieteikties Lattelecom.tv mājaslapā. 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *