Lattelecom interneta televīzijas video noma

Lattelecom ir lielākais elektronisko pakalpojumu sniedzējs Latvijā, kas piedāvā kvalitatīvus telekomunikāciju pakalpojumus un nodrošina to sniegto iespēju kvalitāti. Lielu popularitāti iemantojusi uzņēmuma televīzijas pakalpojumi, par ko liecina stabilais un vēl aizvien augošais klientu loks, tajā skaitā, inovatīvais piedāvājums – interneta televīzija.

Lattelecom interneta TV

Uzņēmums saviem esošajiem un potenciālajiem klientiem piedāvā jaunas iespējas izmantot interneta televīziju ikdienā. Lattelecom TV saviem skatītājiem internetā piedāvā populārākos Latvijas un ārzemju kanālu un to tiešraides, tajā skaitā populārāko TV kanālu arhīvu un vienreizēju un izdevīgu video nomu.

Interneta TV video noma

Interneta televīzija skatītājiem piedāvā kvalitatīvu video nomu, kuras klāstā ietilpst plašs un daudzveidīgs filmu un klāsts. Ikviens skatītājs var atrast uz izvēlēties sev piemērotāko filmu no piedāvātajām romantikas, spriedzes, drāmas, komēdiju, fantastikas, šausmu un citu žanru filmām. Piedāvājumā ietilpst arī dažādi koncerti, kurus skatītāji var izvēlēties atbilstoši savai mūzikas gaumei un baudīt to labā video kvalitātē.

interneta televīzija video noma

Piedāvāto filmu klāsts tiek atjaunot katru nedēļu un Lattelecom mājaslapā skatītāji var ērti pārlūkot visas jaunākās filmas. To ērtākai pārlūkošanai ir piedāvāta iespēja tās sakārtot alfabēta secībā vai pēc reitingiem, vai arī skatītājs var vienkārši paļauties uz kompānijas ieteikumiem, izvēloties filmas pēc patikas no visa jau ieteikto filmu klāsta. Turklāt, filmu noma piedāvā filmu anotācijas un filmas reklāmas rullīti, lai skatītājs jau pirms skatīšanās var izvērtēt vai filma viņu ir ieinteresējusi un tā atbilst gaumei un noskaņojumam.

Video nomas maksas priekšrocības:

  • Video nomas abonentmaksa ir Ls 3.85 un tajā ir iekļautas vairāk nekā 500 filmas;
  • Skatītājam nav jāpērk katra filma vai koncerts atsevišķi, līdz ar to nav jāpārmaksā;
  • Filmām nav laika vai skatīšanās reižu ierobežojuma – skaties kad un cik daudz vēlies;
  • Nav nepieciešams glabāt liela apjoma filmas datoros, jo viss pieejams online;
  • Skatīšanās process nav sarežģīts ar papildus iekārtām vai lietojuma instalācijām;

Iegādājoties video nomas abonementu skatītājam ir lieliska iespēja baudīt kino piedāvājumu ērti un pavisam vienkārši – spied uz izvēlētās filmas un skaties bez problēmām.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *