Virszemes, interaktīvā un interneta televīzija – Lattelecom

Lattelecom televīzijaLai Jūs varētu skatītes Lattelecom virszemes televīziju, Jums būs nepieciešams televizors, dekoders (Iespējams īrēt. Ikmēneša īres maksa Ls 0.99) un antena. Virszemes digitālā TV ir pakalpojums, kura apraide tiek nodrošināta, izmantojot radioviļņus, līdzīgi kā analogajā TV apraidē. Par saprātīgu cenu iespējams abonēt maksas TV kanālus. Virszemes televīzija piedāvā skatīties līdz 55 TV kanāliem., maksājot abonēšanas maksu, sākot no Ls 4.36 mēnesī.

Virszemes TV bez maksas piedāvā:

  • valodas izvēli;
  • subtitrus un TV programmu;
  • Papildus iespējams abonēt HD kanālus

Lattelecom interaktīvā televīzija

Lattelecom digitālā televīzija piedāvā modernu, ērtu un kvalitatīvu televīziju visā Latvijā.

  • Iespējams skatīties raidījumu atkārtojumus;
  • Pieejama karaoke;
  • Valodas izvēle;
  • Subtitri;
  • Video noma

Tie ir tikai daži no plusiem, ko piedāvā Lattelecom televīzija. Jums būs pieejami līdz pat 110 kanāli, mēneša abonēšanas maksa šim pakalpojumam ir sākot no Ls 6.05 mēnesī. Jūs vairs nebūsiet ierobežots. Lai noskatītos iemīļoto raidījumu, Jums nebūs jāskrien no veikala vai darba, lai redzētu to, jo Lattelecom televīzija piedāvā noskatīties iepriekšējo dienu raidījumus TV pārraižu arhīvā. Šis pakalpojums ir piemērots, ja Jums mājās ir vairāk nekā viens televizors, jo abonēšanas maksa ir par vienu TV, neatkarīgi cik televizoru ir Jūsu mājā. Lai ierīkotu interaktīvo TV, Jums ir nepieciešams iegādāties dekoderu. Iespējams to izīrēt, maksājot Ls 0.99 mēnesī vai arī maksāt uzreiz Ls 61.47 un dekoders būs Jūsu īpašumā. Lattelecom rūpējas par klientu labsajūtu, tāpēc piedāvā akciju- ja pieslēgsiet šo pakalpojumu internetā, saņemsiet Ls 5 atlaidi, kas tiks piemērota pie Jūsu nākamā rēķina!

Lattelecom interneta televīzija.

Skatīties televīziju pludmalē vai parkā? Domājat, ka tas nav iespējams? Mūsdienās ir! Lattelecom piedāvā interneta televīziju, kas nozīmē, ja Jums ir portatīvais dators, Jūs varat skatīties iemīļotos raidījumus no jebkuras vietas, kur ir interneta pārklājums. Tāpat kā interaktīvā televīzija, arī interneta televīzija piedāvā video nomu (līdz pat 400 filmas) un pārraižu arhīvu. Jums būs iespēja skatīties līdz pat 22 kanāliem, maksājot nieka Ls 2.85 mēnesī. Ja neesat pārliecināts, vai vēlaties pieslēgt šo pakalpojumu, Jums ir iespējams pieslēgt interneta TV uz 3 dienu izmēģināšanas periodu!

Izvēlieties sev nepieciešamo un izdevīgāko televīzijas pieslēguma veidu, un izbaudiet Lattelecom priekšrocības, nepārmaksājot!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *