Nepieciešams inventārs pasākumam? Izvēlies nomas pakalpojumus!

Organizējot pasākumu, svarīgs ir atbilstošs inventārs. Ja plānotais pasākums ir īpašs, var noderēt inventāra noma. Tā ļauj piemeklēt tieši konkrētajam pasākumam piemērotāko aprīkojumu nepieciešamajā apjomā un pēc tam neraizēties par tā transportēšanu un izvietošanu.

Aktuāls pasākumu aprīkojuma serviss? Izvēlieties labāko risinājumu!

Brīvdabas pasākumos, piemēram, tirdziņos un fesivālos, būtiska būs Akurāts telšu noma. Svarīgi, ka Akurāts telšu noma paredz pilnu servisu – arī piegādi, montāžu un demontāžu. Teltis pieejamas dažādās formās un izmēros, kas dos iespēju katram ērti izvēlēties piemērotāko variantu.
Vēss laiks nebūt nav šķērslis, lai pasākums nenotiktu brīvā dabā. Par omulīgu gaisotni arī ārpus telpām gādāt palīdzēs gāzes sildītāji terasēm. Tie parasti darbojas apmēram desmit stundas. Lai aprēķinātu, cik gāzes sildītāji terasēm nepieciešami, jāielāgo, ka viens sildītājs spēj apsildīt apmēram 20 kvadrātmetrus lielu platību. Uzzināt vairāk– akurats.lv.

Labs risinājums dažādiem pasākumiem – bāra letes noma

Dažādos pasākumos noderīga var būt arī bāra letes noma. Bāra letes noma piemērota dažādiem pasākumiem – kā ballītēm, tā brīvdabas pasākumiem un izstādēm. Nozīmīgi, ka bāra leti var vienkārši pielāgot dažādām nepieciešamībām – gan pēc izvietojuma, gan citiem parametriem.
Inventāra nomas sortimentā arī garderobes noma. Garderobes noma lieliski iederās visdažādākajos pasākumos, kurā paredzēta pārģērbšanās . Garderobes noma nodrošina gan drēbju pakaramo, gan {necaurredzamu} starpsienu un spoguli.

Četri iemesli, kāpēc izvēlēties aprīkojuma nomu

Aprīkojumu {brīvi} var pielāgot konkrētajam pasākumam.
Nepieciešama lielizmēra telts, bet noliktavā pieejama tikai viena maza izmēra nojume? Nekādu problēmu – Akurāts telšu noma ļaus izvēlēties pasākumam piemērotāko variantu!
Izvēlieties aprīkojuma nomu un ietaupiet
Aprīkojuma noma nosaka, ka jāatmaksā tikai par inventāra izmantošanas brīdi. Ja, piemēram, bāra lete vajadzīga tikai uz vienu vakaru, nav {diez ko} izdevīgi to iegādāties par pilnu summu. Bāra letes noma dod iespēju to lietot, kad vajadzīgs un maksāt tikai par izmantošanas laiku.
Izvēloties inventāra nomu, nav jāraizējas par aprīkojuma uzglabāšanu.
Iegādājoties aprīkojumu, vienmēr jāpadomā, kur tas tiks uzglabāts {pēc pasākuma}. Savukārt inventāra noma nodrošina vajadzīgo tieši tad, kad tas visvairāk nepieciešams, turklāt iekļauj gan transportēšanu, gan montāžu, gan demontāžu. Sevišķi būtiski tas ir, ja nepieciešamais ir kas specifisks, kas nav vajadzīgs nemaz tik bieži, piemēram, gāzes sildītāji terasēm.
Pieejamas speciālistu konsultācijas
Izvēloties inventāra nomu, speciālisti ieteiks labāko risinājumus. Piemēram, ja interesē garderobes noma, Jums tiks ieteikti piemērotākie risinājumi tieši Jūsu pasākumam.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *