Paklāji, kas uzvar dubļus

Cīņa ar netīrumiem sākas jau pie ieejas durvīm. Rupjos gružus un šķidrumu lieliski aiztur gumijas paklāji. Kad ielas ir netīras, un uz zolēm iekštelpās tiek ienesti gan dubļi, gan ķīmiskās vielas, gumijas paklāji neļaus netīrumiem nonākt tālāk par ieeju.

Paklāji tiek ražoti no augstvērtīgas nitrilgumijas, tāpēc gumijas ieejas paklāji ilgi nezaudē formu un funkcijas gan ziemā, gan vasarā. Gumijas paklāji var uzsūkt līdz 2 litriem ūdens un ir ļoti izturīgi, ja tos pareizi apkopj un regulāri tīra.

Iztīrīt un nomainīt paklāju – tas ir vienkārši

Pēc intensīvas izmantošanas gumijas paklāji neizbēgami kļūst netīri un to funkcijas ir jāatjauno. Maināmo paklāju noma ir parocīgs risinājums. Izvēloties šo pakalpojumu, Jums nekad nebūs jātīra paklāji savām rokām, jo tas tiks uzticēts paklāju servisa komandai! Paklāju piegāde, netīro paklāju nomaiņa un tīrīšana ar speciāliem līdzekļiem – tas viss ir maināmo paklāju serviss. Ja Jūs gribat atpūsties brīvajā laikā un nedomāt par to, kā un kur izmazgāt paklāju – maināmo paklāju noma ir domāta tieši Jums.

Kādām higiēnas precēm jābūt ikvienā tualetē?

Higiēnas produkti ir nepieciešami gan darba vietā, gan mājās. Higiēnas produkti ne tikai iznīcina mikrobus un likvidē netīrumus, bet arī izplata neuzkrītošu smaržu. Visu nepieciešamo mājām un birojam var ātri atrast tirdzniecības centros un interneta veikalos. Tīrīšanas līdzekļi, uzkopšanas rīki, tehnoloģiskie risinājumi – tie visi ir higiēnas produkti, un to klāsts arvien paplašinās. Lai labierīcībās būtu patīkami atrasties, ir nepieciešami atbilstoši higiēnas produkti.

Vienmēr tīras rokas

Putu ziepju dozators ļauj patērēt šķidrās ziepes ekonomiski. Lai pilnībā nomazgātu rokas, nepieciešami tikai 0,4 ml putas ziepju, un Jūs ietaupāt ne tikai ziepes, bet arī ūdeni. Šādas ziepes netek un nesakalst, un putu ziepju dozators nodrošina tīru izlietni un tās apkārtni. Tagad pieejams arī putu ziepju dozators ar sensoru.

Atbrīvojieties no nepatīkamām smakām tualetē

Gaisa atsvaidzinātāji telpām labi novērš nepatīkamas smakas. Moderni gaisa atsvaidzinātāji telpām nesatur pazīstamus alergēnus un ir draudzīgi apkārtējai videi. Tie pakāpeniski piepilda telpas ar aromātu, nevis izšauj nepatīkamas kristāliskās daļiņas caur aerosolu. Gaisa atsvaidzinātāji telpām ir sevišķi nepieciešami tualetēm, kas tiek izmantoti visa dienas garumā: koplietošanas telpās, restorānos, birojos.

Nodrošināt labu higiēnas līmeni ir vienkārši, ja Jums ir pareizi higiēnas produkti un pieejama maināmo paklāju noma. Pasūtiet un vairs netērējiet laiku nogurdinošai dubļu tīrīšanai!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *