Paterina kredits – aizdevums uz ilgāku laika posmu

 

Patēriņa kredītsNepieciešams kredīts? Iepazīsties ar nebanku aizdevēju piedāvājumu!

Droši vien vairums cilvēku atpazīs sevi situācijā, kad pēc iespējas ātrāk nepieciešama nauda, bet līdz algas dienai vēl ir tālu. Vai nu tie būtu neparedzēti pirkumi, kuri nevar gaidīt, vai arī rēķini, kurus jānomaksā tagad un uzreiz. Ne vienmēr sanāk veiksmīgi samērot ienākumus ar izdevumiem, dažreiz sanāk iztērēt vairāk naudas nekā cerēts. Un tad rodas situācijas, kad steidzami vajadzīga konkrēta naudas summa. Kā rīkoties ? Viens no parocīgākajiem risinājumiem ir ātrie kredīti, ko sniedz daudzi kredītdevēji Latvijā.

Lai arī labāk zināmi ir īstermiņa aizdevumi, kas parasti tiek izsniegti uz 30 dienām un noder īslaicīgu situāciju risināšanai, tomēr kredītņēmēju ērtībām tiek nodrošināti arī cita veida kredīti.

Paterina kredits – aizdevums uz ilgāku laika posmu

Patēriņa kredīts ir gan bankas, gan arī nebanku kredītu devēju piedāvājumā, tādēļ katram aizņemties gribētājam ir ļoti plašas izvēles iespējas. Ja izvēlēsies kredītu noformēt pie kāda no nebanku aizdevējiem, pozitīva lēmuma gadījumā patēriņa kredīts Tavā bankas kontā tiks ieskaitīts jau tajā pašā dienā – ar nosacījumu, ka pieteikumu aizpildīsi kredītdevēja darba laikā. Būtiski, ka patēriņa kredīts nereti paredz zemākas procentu likmes nekā īstermiņa aizdevums – tas tādēļ, ka tā atmaksu jāveic ilgākā laika posmā.

Kredītlīnija – risinājums, kad vajadzīgi papildus līdzekļi

Kredītņēmēju vidū arvien populārāka kļūst arī kredītlīnija. Kredītlīnija ir piemērots risinājums neatliekamiem pirkumiem vai lielākai iecerei. Kredītlīnija noder tad, ja piešķirto naudas summu plāno izmantot pakāpeniski – pa daļām. Nebanku kredītdevēju piedāvājumā esošā kredītlīnija savā ziņā līdzinās banku izsniegtajām kredītkartēm, jo aizņemšanās notiek iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros. Tā apjoms atkarīgs no konkrētā aizdevēja noteikumiem un kredītņēmēja maksātspējas. Ja aktuāla kredītlīnija, atliek atrast aizdevējus, kas to nodrošina.
Esi izvēlējies, kura kredītlīnija ir Tavām prasībām atbilstošākā? Piesakies tai, aizpildot pieteikumu aizdevēja mājaslapā un gaidi lēmumu par aizdevuma piešķiršanu.

Kas nepieciešams, lai pieteiktos ātrajam kredītam?

Svarīgākie kritēriji, kas jāņem vērā, izskatot aizdevēju piedāvājumus, ir – procentu likme, atmaksas termiņš un pieejamā aizdevuma summa. Ja šie kritēriji apmierina, pēc tam jāiepazīstas ar aizņemšanās nosacījumiem. Jāatceras, ka ātrais kredīts tiek piešķirts Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem ar pietiekamiem ienākumiem un pozitīvu kredītvēsturi. Tik pat liela nozīme ir arī vecuma ierobežojumam, tāpēc vienmēr pārliecinies, ka ātrais kredīts vispār Tev ir pieejams. Ja atbilsti prasībām, vari pieteikties kredītam, aizpildot pieteikumu tiešsaistē. Reģistrācija būs jāpabeidz, uz aizdevēja bankas kontu pārskaitot vienu eiro centu – tas nepieciešams, lai aizdevējam būtu zināms bankas konts, uz kuru jāpārskaita ātrais kredīts.

Patēriņa kredīts, īstermiņa aizdevums un kredītlīnija ir piemēroti situācijām, kad steidzami ir nepieciešama nauda. Aizdevumu iespējams noformēt ātri un vienkārši, neizejot pat no mājām. Būtiskākais ir izvērtēt savas kredīta atmaksas iespējas un aizņemties atbildīgi!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *