Pieslēdzot IZZI Prime, tu iegūsti lieliskas izklaides iespējas savās mājās

IZZI logoIzzi Prime ir lielisks telekomunikāciu komplekts, ko ikviens var uzstādīt savā dzīvesvietā. Izzi Prime komplektā ir iekļauta gan digitālā, gan kabeļtelevīzija, kā arī internets un stacionārā tālruņa līnija.

IZZI Prime

Izzi Prime lietotājiem tiek piedāvāts optiskais internets, kas nodrošina kvalitatīvu un ātru interneta pieslēgumu. Optiskā interneta ātrumu nodrošina pielietotā tehnoloģija – dati tiek pārraidīti pa īpašu optiskās šķiedras kabeli, izmantojot gaismas starus. Citos interneta veidos, ko pārraida pa vadiem, piemēram, DSL internetā, izmanto elektroniskos impulsus. Šie interneta veidi ir ne tikai lēnāki, bet tajos mēdz rasties arī zudumi, kā arī interneta signāla pārrāvumi, paaugstinoties tīkla noslodzei. Optiskais internets ir drošs un tā savienojums, palielinoties tīkla noslodzei, nepasliktinās. Tas nozīmē, ka pat vakaros un brīvdienās, kad arī visi kaimiņi izmanto internetu, tā ātrums nesamazināsies.

Izzi Prime komplektā ir iekļauta gan kabeļtelevīzija, gan digitālā televīzija, kas ļaus bez problēmām pieslēgt televīziju vairākiem televizoriem. Vairs nekādu cīņu par pulti vakaros un brīvdienās, katrs ģimenes loceklis varēs skatīties to filmu vai televīzijas pārraidi, kas viņam šķiet visinteresantākā. Izzi piedāvātās televīzijas kanālu klāsts ir tik plašs, ka sev visinteresējošāko atradīs jebkurš – gan filmu un seriālu cienītājs, gan sporta līdzjutējs, gan dzīvnieku un dabas mīļotājs, melomāns, kā arī tas, kurš ne mirkli nevar dzīvot bez ziņām. Izzi digitālās televīzijas skatītājiem piedāvā arī plašu HD kanālu paketi un pat vairākus 3D kanālus.

Izzi Prime komplektā ir iekļauta arī stacionārā tālruņa līnija, kas ļaus izdevīgi sazināties ar radiem un draugiem ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs. Izzi Prime ļauj ērti un kvalitatīvi apvienot visus telekomunikāciju pakalpojumus, ko lieto savā dzīvesvietā.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *