PLAŠS SORTIMENTS, PATĪKAMAS CENAS

Vasara ir laiks, kad vēlamies piedzīvot maksimāli daudz aktivitāšu svaigā gaisā un ārpus telpām. Interneta pircēju iecienītais veikals 1a.lv aicina izbaudīt piedzīvojumus gan sportojot, ceļojot, gan atpūšoties kopā ar ģimeni vai draugiem.

Un, lai atpūta izdotos, 1a.lv parūpējies par preču daudzveidību dažādiem gadījumiem – piedāvājumā, piemēram, batuts, matrači, velosipēdi, kā arī dažādas citas preces jaukām aktivitātēm.

MATRAČI, VELOSIPĒDI, BATUTS , KĀ ARĪ CITAS PRECES TAVAI ATPŪTAI

Vasarā īpaši aktuāla ir nakšņošana teltīs, tādēļ jāpadomā, kādi matrači būs ērti transportējami un patīkami miegam. Ja telts ir ietilpīga, vērtīgāki būs piepūšamie matrači. Mazāk vietas savukārt aizņems porolona matrači, ko var sarullēt un turēr atsevišķi somā. Peldēm būs piemēroti piepūšamie poliestera matrači. Lai apmierināts būtu ikviens klients, matrači pieejami dažādos izmēros un krāsās. Plašā izvēlē ne tikai matrači, bet  arī dažādu veidu paklājiņi un paliktņi.

Par iecienītu transporta līdzekli gan pilsētas ielās, gan lauku ceļos ir kļuvuši velosipēdi. Izvēlies savām prasībām piemērotāko – veikalā velosipēdi sagrupēti pēc to tipiem un veidiem. Velosipēdi sagrupēti arī pēc vairākiem citiem parametriem – piemēram, kāda garuma un svara kategorijas braucējiem velosipēdi paredzēti. Izvēloties, kuri ir piemērotākie velosipēdi, būtiska ir arī rāmja konstrukcijas, riepu un ātrumu skaita izvēle. Ja vajadzīgi labi velosipēdi, ieskaties interneta veikalā 1a.lv!

Batuts spēj aizraut kā lielos, tā mazos ikvienā vietā un pasākumā , kā arī atdzīvināt atmosfēru. Batuts ir universāla izklaide gan dārza vai bērna ballītē, gan ikdienas priekam. Pareizi lietots, batuts uzticami kalpos vairākas sezonas un sniegs neviltotu prieku. Vietnē 1a.lv nopērkams gan batuts bez aizsargtīkla, gan arī batuts ar aizsargtīklu. Lai batuts nesagādātu problēmas, papildus var nopirkt piederumus, kā kāpnes, pārsegus, atsperes vai atsperu aizsargpaklājus.

Pasūti batutu šeit- http://www.1a.lv/majai_darzam_un_remontam/atputai_majas_darza/batuts

SPĒLES BĒRNIEM UN BĒRNU RATI – ĪPAŠI PIEDĀVĀJUMI MAZĀKAJIEM

Interneta veikalā lielā izvēlē arī spēles bērniem. Izvēlei gan attīstošās un interaktīvās spēles bērniem, gan lomu spēles, puzles un 3D rotaļlietas. Visas spēles bērniem ērti atrast pēc saistošajiem atslēgas vārdiem. Lai veiksmīgāk izdarītu izvēli, interesējošās spēles bērniem vari savstarpēji salīdzināt.

1a.lv padomājis arī par pašiem mazākajiem – sortimentā dažādu veidu bērnu rati. Izvēlei gan universālie, gan sporta bērnu rati. To, kuri ir labākie bērnu rati, palīdzēs noskaidrot gan izsmeļošie apraksti un norādītie parametri, gan arī veikala darbinieku sniegtās konsultācijas. Ieskaties un izvēlies piemērotākos – 1a.lv bērnu rati vienmēr nopērkami par lieliskām cenām!

Interneta veikals 1a.lv ir ērta iepirkšanās ikvienam! Apmeklē un izvēlies – spēles bērniem, bērnu rati, batuts, velosipēdi, matrači un vēl citas preces jau Tevi gaida!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *