Populārākie interneta pieslēgumi

Populārākie internets pieslēgumiLatvijā ir pieejami dažādi interneta pieslēgumi. Sīkāk par populārākajiem pieslēguma veidiem, varēsi izlasīt šajā rakstā. Šajā rakstā būs aprakstīti trīs interneta pieslēguma veidi – DSL, optiskais un mobilais interneti.

DSL interneta pieslēgums ir stabilākais un pieprasītākais interneta pieslēgums Latvijā. Kāpēc tad DSL pieslēgums ir izdevīgs un labs? DSL interneta pieslēgumu var pieslēgt praktiski jebkurai daudzīvokļu mājai, kā arī privātmājai. Protams, privātmājai tas būs nedaudz sarežģītāk, kā arī dārgāk. DSL interneta pieslēgums ir labs ar to, ka tas ir stabils un praktiski tam nav nekāda ierobežojuma. Šo interneta pieslēgumu var pieslēgt gandrīz jebkurš interneta provaiders. Šis interneta pieslēguma veids ir labs vēl ar to, ka spēj nodrošināt interneta ātrumu līdz pat 10 Mbit/s. Ar šo ātrumu būs apmierināts ikviens vidusmēra interneta lietotājs. Varēs gan lejuplādēt filmas, aplūkot mājas lapas, skatīties video, kā arī spēlēt spēles on-line režīmā, pat lietot darba vajadzībām.

Optiskā interneta pieslēgums aizvien vairāk kļūst populārs. Protams, ir jāpaiet kādam laiciņam, lai tas pārspētu DSL interneta pieslēgumu. Šis interneta pieslēgums vēl nav pieejams visā Latvijas teritorijā, kas ir mīnuss. Pagaidām optiskais internets ir pieejams pāris Latvijas pilsētās. Pagaidām vienīgais, kas piedāvā optisko internetu ir uzņēmums Lattelecom, kas ir arī iesācējs optiskā interneta tīkla izbūvē. Ja tavā pilsētā vēl nav pieejams optiskais internets, tad tu droši vari balsot Lattelecom mājas lapā, lai arī tavā pilsētā būtu pieejams šis interneta pieslēgums. Ar ko tad šis interneta pieslēguma veids ir tik īpašs? Nenoliedzami ar ātrumu. Šim pieslēguma veidam ātrums ir līdz pat 200 Mbit/s. Kas nozīmē, ka visas darbības, ko veiksi internetā prasīs tikai pāris sekundes, lai iegūtu vēlamo rezultātu. Ja tev ir svarīgs interneta ātrums, tad šis interneta pieslēguma veids tev ir kā radīts!

Mobilais internets ir pieejams visā Latvijas teriotrijā, un to piedāvā, piemēram, LMT, BITE, Triatel. Šis interneta pieslēguma veids ir labs ar to, ka to vari izmantot atrodoties jebkurā vietā, kur vien ir pārklājuma zona. Pat sēžot kafejnīcā, skolas solā vai pludmalē vari lietot internetu bez liekām raizēm. Šis interneta pieslēguma veids lieliksi noder, ja tev nav pieejams internets, lai atbildētu uz kādu svarīgu ziņu vai esi ieplānojis ceļojumu. Vienīgais mīnus šim interneta pieslēgumam ir ātrums – vidēji līdz 3 Mbit/s. Kā vēl viens mīnuss šim interneta pieslēguma veidam ir tas, ka parasti ir limitēts datu apjoms, kuru vari izmantot par noteiktu maksu. Ja būsi pārtērējis – nākies maksāt papildus, par katru pārtērēto MB. Ir daudz variantu, izvēlies kāds interneta pieslēgums tev ir vislabākais un piemērotākais.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *