Rehabilitācija mierīgā vidē pie Baltezera- Baltvilla

Baltezers rehabilitācijaJa Jūs gribat atgūties no ikdienas rūpēm pašā Rīgas pievārtē, ir brīdis apciemot viesnīcu Baltvilla, kur būs atrodams gan restorāns ar brīnišķīgu skatu, gan arī bēbīšu skola Jūsu mazuļiem. Blakus viesnīcai tiek piedāvāta arī rehabilitācija, t.sk., ārstniecīskā vingrošana. Biznesa klases klientiem šeit ir nodrošināts ne tikai restorāns, bet papildu arī konferenču zāle, kur mājīgā atmosfērā varēsit gan rīkot seminārus, gan satikšanās ar biznesa klientiem.

Varbūt Jums būs vajadzīga rehabilitācija pēc ieilgušas slimības, vai arī Jūs meklējat, kur būs pieejama rehabilitācija pēc smagas satraumēšanās – visa veida rehabilitācija pieejama tepat blakus Baltvilla viesnīcai. Veselības centrs pie viesnīcas piedāvājumā ir gan ārstnieciskā vingrošana, gan pieredzes bagāti terapeiti, kuru uzraudzībā rehabilitācija ir ļoti tīkama un tiešām droša. Bez tam rehablitācija un ārstnieciskā vingrošana tiek piedāvāta ne tikai Jums, bet arī bērniem ar stājas un kustību problēmām. Ārstnieciskā vingrošana var notikt ne vien grupās, bet arī individuālās nodarībās!

Uzzini vairāk- https://www.baltvilla.lv/veselibas-centrs/rehabilitacija/!

RESTORĀNS ĪPAŠIEM BRĪŽIEM KĀ ARĪ DARBA SARUNĀM

Viesnīcas restorāns ne tik vien izvietots lieliskā vietā, tas papildus piedāvā lieliskas maltītes. Restorāns strādā profesionāla pavāra uzraudzībā, tieši tāpēc Jūs varēsit būt pilnīgi droši, ka restorāns un restorāna maltīte visos gadījumos ir augstākajā kvalitātē. Atbilstošos laika apstākļos restorāns paplašinās arī terasē, kurā īpaši labi varat baudīt skaisto skatu uz apkārtni. Tad, ja konferenču zāle tiks noīrēta Jūsu semināriem, Jums restorāns ir pieejams arī pusdienu un kafijas pauzēm.

VIESNĪCAS KONFERENČU ZĀLE JEBKURĀM VĒLMĒM

Jūsu vajadzībām viesnīcā Baltvilla būs rezervējama ne viena vien konferenču zāle, tieši tādēļ būs viegli piemeklēt tieši Jūsu situācijai atbilstošas konferenču zāles. Ikkatra konferenču zāle ir pieejama ar visu aprīkojumu, bet  gadījumā, ja nepieciešams kas speciāli sagatvots – viesnīcas apkalpojošais personāls nodrošinās, ka konferenču zāle tiek papildināta atbilstoši Jūsu prasībām.

BĒBĪŠU SKOLA – IT VISS PAR ZĪDAIŅA AUGŠANU

Ja nesen esat kļuvusi par māmiņu, Jūs ar bērnu gaidīs blakus viesnīcai Baltvilla esošā bēbīšu skola. Veselības centra bēbīšu skola ir izveidota, lai katrai jaunajai mammai būtu iespējams labāk saprast Jūsu zīdaiņa attīstību. Bēbīšu skola var piedāvāt dažādas pulciņus, kas tāpat kā arī veselības aprūpes centrā Baltezers pieejamā rehabilitācija un ārstnieciskā vingrošana notiek profesionālu profesionāļu vadībā. Piesakieties nodarbībām jau šobrīd un bēbīšu skola atļaus Jums dalīties pieredzē ar citām mammām, kā arī noskaidrot visādus ar mazuļa attīstīšanos saistītos jautājumus!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *