Rīko pasākumu? Ļauj par inventāru gādāt profesionāļiem- Akurats.lv!

Pasākumu organizēšana ir laikietilpīgs un ļoti atbildīgs darbs, tādēļ ir labi vismaz tehnisko pusi uzticēt akurātiem profesionāļiem. Tas ietaupīs laiku un nervus, lai nebūtu jāuztraucas, ka kaut kas varētu neizdoties. Uzņēmums Akurats.lv ir pilnībā attaisnojis savu vārdu un kļuvis par vadošo telšu un pasākumu aprīkojuma iznomātāju Latvijā. Speciālistu komanda piegādās, uzstādīs un vēlāk arī demontēs izmantoto aprīkojumu un teltis jebkurā vietā Latvijā , kā arī kaimiņvalstīs Lietuvā un Igaunijā. Uzņēmuma autoparks ļauj operatīvi piegādāt vajadzīgo pasākumu inventāru, tāpēc par precīziem piegādes laikiem klientam nebūs jāraizējas. Sortimentā gan nojumes noma un galdu noma, gan arī iespēja izīrēt nojumi Zvaigzne, bāra krēsli un citi labi risinājumi dažāda mēroga pasākumiem.

NOJUMES UN TELTIS  – NOMA UN SERVISS

Jebkuras nojumes noma ir piemērots risinājums tādiem pasākumiem, kur telpas ir par šauru un nav iespējams īsti precīzi paredzēt, kāds būs reālais apmeklētāju skaits. Pieejamas dažādu izmēru un augstumu nojumes un teltis – sākot no 9 m² teltīm līdz pat 1500 m² lielām teltīm. Tās tiek izmantotas, piemēram, gadatirgos, pilsētas svētkos un privātos pasākumos. Stikla un plastikāta nojumes noma nereti tiek izmantota brīžos, kad vajadzīgs ieklāt arī grīdu. Tādi pasākumi ir, piemēram, kāzu svinības vai saviesīgas biznesa tikšanās, kad svarīga ir stabilitāte un ērtības.

Iespējams nomāt arī dažāda veida teltis. Piemēram, zvaigznes telts iederēsies tādos pasākumos, kā festivāli, sporta spēles. Zvaigznes telts spilgtā krāsa un nestandarta forma labi izcelsies gan dārzā, gan pļavā, gan piemājas mauriņā! Zvaigznes telts uzstādīšana ir vienkārša, bet efekts – ne vien praktisks, bet arī spilgts un pamanāms.

PASĀKUMAM VAJADZĪGI GALDI? LABĀKOS PIEDĀVĀJUMUS ATRADĪSI AKURATS.LV

Aktuāla galdu noma? Piedāvājumā arī tā. Kā zināms, galdu un cita inventāra iegāde tikai uz vienu pasākumu varētu būt ļoti neizdevīga, tuklāt vēlāk jārūpējas par to uzturēšanu un uzglabāšanu. Tieši tāpēc par lielisku risinājumu var kļūt galdu noma, kas ļaus izvēlēties konkrētajam pasākumam atbilstošus galdus. Turklāt – tik daudz, cik vajadzīgs.

Svētkos var būt noderīgi arī bāra krēsli, kas iederēsies dažādos pasākumos un vietās, piemēram, privātās ballītēs vai kafejnīcas atklāšanā. Akurats.lv piedāvājumā moderni bāra krēsli tumši pelēkā krāsā. Savukārt krēslu rāmis ir gaiši pelēks. Pateicoties to atturīgajam dizainam, bāra krēsli lieliski izskatīsies visdažādākajos interjeros.

Lai šīs vasaras pasākumi būtu neaizmirstami un unikāli, to organizēšanā viennozīmīgi ir jāiesaista profesionāļi ar lielu pieredzi. Akurats.lv komanda ne vien iznomās, bet arī konsultēs un atradīs atbilstošāko inventāru. Nojumes noma, zvaigznes telts, galdu noma, bāra krēsli un vēl citi risinājumi gaida Tevi pie Akurats.lv. Uzņēmums regulāri papildina piedāvāto preču un pakalpojumu klāstu, kā arī atjauno nomas inventāru, lai klientiem sniegtu pašus labākos risinājumus. Tiekamies šīs vasaras labākajos pasākumos!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *