Rīkojat pasākumu vasarā? Derēs telšu īre!

Vērienīgu svētku plānošanas procesā vienmēr ir labi, ja ir noīrēts profesionāls pasākumu aprīkojuma serviss, kā piedāvājumā ir visādi labi pakalpojumi, kā piemēram, telšu noma pasākumiem. Tad, ja rīkotais pasākums norisinās ārā, šādas teltis pasākumiem http://akurats.com/lv/teltis būs absolūta vajadzība. Kā tieši pasūtīt piemērotākās?

Telšu noma pasākumiem vai arī vien kādai daļai no tiem

Tad, ja ir nepieciešama telšu īre, pirmais un svarīgākais faktors ir pasākuma uzdevums. Gadījumā, ja telts īre ir vajadzīga aktīvam notikumam, tad visdrīzāk tā veiks vienīgi atbalstošu funkciju. Bet, ja telšu īre ir nepieciešama kāzām, tādā gadījumā ir jārēķinās ar faktu, ka teltīm jāpasargā visi kāzu viesi. Respektīvi, teltis pasākumiem, kuri vien pa pusei notiks teltī varētu būt mazākas, taču teltis pasākumiem, kas pilnībā būs telts ietvaros, vajadzīgas ietilpīgākas. Atšķirīgi telšu piedāvājumi apskatāmi šeit: http://akurats.com/lv/teltis.

Telts īre ir atkarīga no nepieciešamās platības

Pēc tam ir tieši jāsaprot, cik lielas telts īre Jums ir vajadzīga. Šeit http://akurats.com/lv/teltis apskatāms, ka pārsvarā ir populāras kvadrātveida teltis, jo tās varēs tāpat arī salikt dažas kopā. Sarēķiniet, tieši cik cilvēkiem Jūsu pasākums ir domāts un tad piesaistītais pasākumu aprīkojuma serviss līdzēs atrast piemērotāko telšu konfigurāciju.

Pieredzējis pasākumu aprīkojuma serviss telti arī uzstādīs

Kas būtu noderīgi, telšu īre nāk ar uzstādīšanu, tieši tāpēc pašam nevajadzēs to uzstādīt un demontēt. pieredzējuši darbinieki nodrošinās to, ka Jūsu teltis pasākumiem visos gadījumos arī ir atbilstošā ekspluatācijas kārtībā. Telšu noma pasākumiem ir serviss, kuru nodrošina arī servisa nodrošinātājs Akurāts savā mājaslapā http://akurats.com/lv/teltis. Uzņēmums arī var nodrošināt to, ka telts īre būs komplektā ar uzstādīšanu un piegādi.

Ne tikai teltis pasākumiem, bet tāpat cits aprīkojums

Telšu īre var arī tikt papildināta ar cita veida piedāvājumiem, piem., teltī būs iespējams ielikt arī pagaidu grīdas segumu. Tāds pakalpojums noderēs, kad telts īre būs nepieciešama smalkām kāzām vai kādai cita veida ekskluzīvai ballītei. No sākuma te http://akurats.com/lv/teltis atrodiet konkrētas teltis un tad arī citās apakšsadaļās varat meklēt sev piemērotus papildu pakalpojumus, kā piemēram, galdu, grīdas vai krēslu nomu.
Aprīkojuma servisa “Akurāts” telts nomas sadaļā http://akurats.com/lv/teltis atrodiet tieši Jums nepieciešamo un baudiet svinības bez jebkādām rūpēm!