Skaties interneta televīziju 3dienas bez maksas!

Interneta televīzija 3 dienas bez maksasLattelecom interneta televīzija ir lieliska tradicionālās televīzijas alternatīva tiem, kam mājās nav televizora un nav arī vēlmes to iegādāties, kā arī tiem, kas nepārtraukti ir kustībā, bet retos miera brīžus labprāt izmantotu, lai paskatītos televīziju savā portatīvajā datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī.

Lattelecom interneta televīzija piedāvā ne tikai populārāko kanālu tiešraides, bet arī tādas jaukas papildiespējas kā televīzijas pārraižu arhīvs un Video noma.

Vairākiem kanāliem no Lattelecom interaktīvās TV piedāvājuma ir pieejams televīzijas pārraižu arhīvs, kas ļaus jebkurā vietā noskatīties ne tikai vakardienas ziņu pārraidi, bet arī kārtējo iecienītā seriāla sēriju, ja to gadījies palaist garām, vai arī filmu, ko kāda iemesla dēļ nenoskatījies tajā brīdī, kad tās rādīšanu paredzēja programma.

Lattelecom interneta TV saviem skatītājiem piedāvā arī tādu lielisku pakalpojumu kā Video noma. Lattelecom interneta TV Video nomā iespējams par salīdzinoši nelielu samaksu uz noteiktu laiku iznomāt dažādas filmas. Lattelecom interneta TV video nomas klāsts ir patiešām plašs. Video nomā tiek piedāvātas gan jaunas, gan laika pārbaudi jau izturējušas filmas no visas pasaules. Sev interesantas filmas atradīs komēdijas, spriedzes filmu, drāmu, fantastikas filmu un šausmu filmu cienītāji. Atsevišķas video nomas sadaļas ir izveidotas speciāli bērnu multfilmām un filmām, latviešu filmām un krievu klasiskajām filmām. Izmantojot Video nomas pakalpojumus, filmas varēsi skatīties jebkurā laikā un vietā, kur vien pieejams interneta pārklājums.

Skaties Interneta TV bez maksas

Ja neesi pārliecināts, vai vēlies kļūt par interneta televīzijas lietotāju, esi laipni aicināts izmantot Lattelecom piedāvāto iespēju skatīties interneta televīziju bez maksas. Ar trīs dienām būs pietiekoši, lai novērtētu plašo kanālu klāstu un programmu daudzveidību, kā arī lielisko attēla un skaņas kvalitāti.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *