Televīzijas interaktīvās iespējas tavai izklaidei

interaktīvā televīzijaInteraktīvā televīzija nodrošina vairākas papildiespējas, kas padarīs televīzijas skatīšanos vēl ērtāku un izklaidējošāku. Izmantojot interaktīvās televīzijas iespējas, iespējams pašam skatītājam plānot savu laiku, nevis būt atkarīgam no televīzijas programmas.

Interaktīvā televīzija ļauj ierakstīt vēlamās televīzijas pārraides, ja zināms, ka tās nebūs iespējams noskatīties. Atsevišķiem kanāliem tiek piedāvāts arī televīzijas arhīvs, kas ļauj skatīties jau pārraidītās pārraides pat bez ieraksta veikšanas. Patīkamu izklaidi nodrošinās arī Lattelecom interaktīvās televīzijas video noma ar patiešām plašu filmu izvēli visām gaumēm.

Ieraksta funkcija ļauj ik vakara seriāla sērijas skatīties tikai reizi nedēļā, vienu pēc otras. Arī filmu, kuru tik ļoti gribējās redzēt, bet kurai programmā paredzēta vēla nakts stunda, tāpēc tā arī nesanāca noskatīties, jo nākošajā rītā jāceļas uz darbu, tagad var noskatīties sev vēlamā laikā, tikai jāatceras to ierakstīt. Ļoti patīkama papildiespēja, skatoties televīzijas pārraides ierakstā, ir iespēja patīt un priekšu un atpakaļ. Tas ļauj neskatīties garās reklāmas, kā arī atkārtoti noskatīties momentus, kuri ir tā vērti. Ierakstu iespējams arī nopauzēt, ja nepieciešams, piemēram, atbildēt uz telefona zvanu, bet negribas palaist garām ne mirkli no pārraides.

Savukārt, izmantojot arhīvu, iespējams skatīties televīzijas pārraides, kas jau rādītas, bet nav ierakstītas. Piemēram, ja pēkšņu iemeslu dēļ neredzēji sava mīļākā seriāla jaunāko sēriju, bet nebiji to ierakstījis, jo biji pārliecināts, ka redzēsi, arhīvs ļaus nekrist izmisumā. Arhīvs lieliski noder arī tādās situācijās, kad liekas, ka pa televizoru šodien neko nerāda, bet aizvakar gan bija tā foršā filma. Lai izbaudītu jauku vakaru, skatoties filmu, nav jāskatās, ko televīzija piedāvā konkrētajā vakarā, programmā droši var apskatīt arī dažas dienas iepriekš paredzētās filmas.

Video: Vimeo

Video: Youtube

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *