Viasat TV – Plašs TV kanālu piedāvājums

Viasat TVViasat TV lietotājiem tiek piedāvāts izvēlēties starp vairākām kanālu paketēm. Jo dārgāka kanālu paketes, jo lielāks tajā iekļauto kanālu skaits. Tiem, kas skatās tikai Latvijas kanālus, pietiks ar Viasat Starta kanālu paketi, savukārt sporta pārraižu un filmu cienītāji būs sajūsmā par Viasat Zelta kanālu paketē iekļautajiem kanāliem.

Sporta cienītājiem Viasat piedāvā kanālus Viasat Sport Baltic, Viasat Golf, Viasat Premierleague HD un Viasat Motor (arī HD kvalitātē). Viasat Sport Baltic ir kanāls, kas orientēts uz Baltijas valstu pieprasījumu, tāpēc tā programmā iekļautas KHL hokeja spēles, UEFA Čempionu līgas, UEFA Eiropas līgas, Anglijas premjerlīgas un Francijas futbola čempionāta League 1 futbola spēles, Eirolīgas un BBL Baltijas basketbola līgas basketbola spēles, Formula 1 un Moto GP sacīkstes, ATP turnīra tenisa spēles un citas pārraides. Viasat pārraide arī pasaules hokeja čempionāta, pasaules un Eiropas basketbola čempionāta spēles.

Savukārt kino fani novērtēs Viasat piedāvātos filmu un seriālu kanālus. TV 1000 Premium ir kanāls, kas paredzēts visai ģimenei. Šī kanāla programmā ir iekļautas labākās filmas, kas vēl nesen bija skatāmas kinoteātru ekrānos. Reti kurš kanāls spēj piedāvāt tik daudz jaunu un kvalitatīvu filmu pārraidi. Šī kanāla programmā nereti tiek iekļautas arī jaunākās multiplikācijas filmas, lai iepriecinātu mazos skatītājus.

Viasat TV skatītājiem tiek piedāvāta arī lieliska HD kanālu pakete. Kopā ar HD televizoru un Viasat nodrošināto HD uztvērēju, HD kanālu skatīšanās būs aizraujošs piedzīvojums. Nekur citur nav iespējams atrast tik labu skaņas un attēla kvalitāti. HD kvalitātes pārraides vērošana būs bauda acīm. Viasat HD kanālu paketē ir iekļauti šie kanāli: National Geographic HD, Nat Geo Wild HD, MTV LIVE HD, Viasat Premier League HD, Viasat Motor HD, Penthouse HD un Penthouse HD 2. 

Vairāk par Viasat sniegtajiem pakalpojumiem ŠEIT

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *