Visat digitālā televīzija – vairāk iespēju

digitālā televīzijaViasat digitālās televīzijas raidīšanai tiek izmantots ciparu formāts, kas nodrošina lielisku attēla un skaņas kvalitāti, salīdzinot ar analogo televīziju.Viasat digitālā televīzija ir vislabākais risinājums cilvēkiem, kas dzīvo privātmājās vai ārpus pilsētām. Tā kā Viasat signāls tiek nodrošināts, izmantojot satelītu, nav nepieciešami vadi, kuru ievilkšana bieži vien ir apgrūtinoša un ļoti dārga. Kļūstot par Viasat klientu, tiek nodrošināta visa nepieciešamā aparatūra (šķīvis, signāla uztveršanai nepieciešamā galviņa, uztvērējs, visi savienojumi), lai veiksmīgi varētu veikt uzstādīšanu un skatīties televīziju, neizmantojot kabeļus.

Viasat saviem klientiem piedāvā ko vairāk par vienkāršu televīzijas skatīšanos. Viena no lieliskākajām iespējams, kas tiek piedāvāta Viasat klientiem, kas lieto HD + uztvērēju, ir iespēja ierakstīt televīzijas pārraides. HD + uztvērējā ir iebūvēts ietilpīgs cietais disks, kurā iespējams ierakstīt jebkura kanāla saturu. Laicīgi vari ierakstīt iecienītākā seriāla jaunāko sēriju vai ik vakara ziņu pārraidi, ja zini, ka nebūsi mājās.

Ja divos kanālos vienlaicīgi tiek rādītas filmas, ko vēlies redzēt, izvēlies vienu, ko skatīsies uzreiz, bet otru ieraksti un noskaties jebkurā laikā. Ar HD + uztvērēju iespējams arī apturēt televīzijas pārraidi, ja, piemēram, jāatbilst uz steidzamu telefona zvanu. Pēc tam varēsi atsākt skatīties pārraidi tieši no tās vietas, kur apstājies. Ja kādu iemeslu dēļ, skatoties mīļākā hokejs kluba spēli, neredzēji uzvaras vārtus, patin spēli uz atpakaļ un noskaties to vēlreiz. Pēc tam varēsi pārtīt reklāmas, lai atgrieztos tiešraides skatīšanās režīmā. 

Vēl viena patīkam iespēja, ko piedāvā Viasat, un ko noteikti novērtēs HD + uztvērēju lietotāji, ir plašā HD kanālu pakete. Šajā paketē ir iekļauti kanāli ar īpaši augstu attēla un skaņas kvalitāti, padarot televīzijas skatīšanos ļoti aizraujošu.

Salīdzini visus digitālās televīzijas pakalpojumu sniedzējus šeit:

http://salidzinajums.lv/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *