TransferGo – palīgs naudas pārskaitījumos

naudas-parskaitijumiJa vēlaties pārskaitīt naudu izdevīgi uz kādu pasaules valsti, izmantojiet Transfergo sniegtos pakalpojumus un pārskaitiet naudu izdevīgi! Gluži tāpat kā banku pārskaitījumi, arī kompānijas Transfergo.com pārskaitījumu pakalpojumi ir ātri, ērti un uzticami. Ļoti daudzi cilvēki uzturas ārzemēs, kā arī daudziem ir palikuši tuvinieki Latvijā, un ir nepieciešams pārskaitīt naudu dzīvošanai. Kā to paveikt vislabāk? KĀDUS PAKALPOJUMUS SNIEDZ NAUDAS PĀRSKAITĪJUMU KOMPĀNIJA TransferGo? Šobrīd ļoti daudzi ir devušies atalgotāka darba meklējumos uz ārzemēm, bet tuvinieki ir Latvijā, un tāpēc bieži ir vajadzīgs pārskaitīt naudu uz ārzemēm dažādiem dzīves vajadzībām. Transfergo.com piedāvā īpaši izdevīgus naudas pārskaitījumus bez liekām komisijas maksājumiem.. Pieslēdzieties Transfer.com sistēmai un reģistrējieties bez papildus maksas. Ja Jums nepieciešams nosūtīt naudu – reģistrējieties TransferGo mājas lapā bez papildus reģistrācijas maksas. Veiksmīga darījuma gadījumā nauda būs pieejama 24h laikā.

KĀDU IEMESLU DĒĻ IZMANTOT KOMPĀNIJAS TRANSFERGO.COM PAKALPOJUMUS?

Izmantojot TransferGo sniegtās iespējas Jūs lieti ietaupīsiet, salīdzinot ar neizdevīgajiem banku piedāvājumiem. Jāuzsver, ka TransferGo ir licencēta mazu maksājumu kompānija un un tās darbīgu rūpīgi pārrauga Apvienotās Karalistes Finanšu pakalpojumu iestāde.

KĀ VISLABĀK IZMANTOT UZŅĒMUMA TRANSFERGO.COM PAKALPOJUMUS? Vietējo pārskaitījumu veikšanai: Jums vispirms jānosūta līdzekļi uz kompānijas Apvienotās karalistes bankas kontu, kur diennakts laikā nauda tiks izmaksāta. Kompānija nodrošina drošību, tāpēc ietaupiet un veiciet naudas pārskaitījumu daudz izdevīgāk. Šīs kompānijas darbība pakārtota augstākajiem finanšu un personīgās drošības un standartu nodrošināšanai. Ņemiet vērā, ka lai veiktu vietējos pārskaitījumus, Jums nauda jāpārskaita tikai no sava bankas konta. Lai nodrošinātu drošību – kompānija naudas pārskaitījumus var veikt tikai no sava privātā bankas konta. Pārskaitījumi no citiem bankas kontiem nav pieejami. Ja maksājums ir ticis pārskaitīts no kādas citas personas, tas tiks atgriezts atpakaļ uz norādīto bankas kontu.

SVARĪGA INFORMĀCIJA! Dibinātā kompānija TransferGo ir reģistrēta Apvienotajā Karalistē (AK) kā mazu maksājumu pakalpojumu sniedzējs, kura darbība pakārtota augstākajiem finanšu un personīgās informācijas drošības standartiem. Tās uzņēmējdarbību regulē AK Finanšu pakalpojumu iestāde (Financial Conduct Authority): 600886 un uzrauga AK Viņas Majestātes Ieņēmumu un muitas kontrole (HM Revenue

TRANSFERGO.COM KONTAKTINFORMĀCIJA TransferGo Ltd adrese: 9th floor, 107 Cheapside EC2V 6DN Londona, Lielbritānija. Tālruņa nummuri: +44 13 2980 1033 un +371 678 59 665 E-pasta adrese: hello@transfergo.com

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *